Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık ya da Playstation 3 Slim ile takaslık Sıfır gibi Nintendo Wii ve 3 Adet Orjinal Oyun

Gönderen onrbttl 
Satılık ya da Playstation 3 Slim ile takaslık Sıfır gibi Nintendo Wii ve 3 Adet Orjinal Oyun
17 September 2010 22:21
Öncelikli amacım PS3 Slim ile takastır.

Konsolun sıfırdan hiçbir farkı yoktur.

Yanında,

-2 adet orjinal kablosuz Wii Remote (Sıfırdan hiçbir farkı yok ikisinin de )
-Kutusunda Sing it oyun paketi (Oyun ve Mikrofonu)
-Kutusunda Orjinal Pes 2008 oyunu
-Kutusunda Guitar Hero Oyun Diski (Gitar Yok)
-Wii Sports diski
-Orjinal Wii taşıma çantası
-Orjinal 220V Adaptörü
-Av Kablosu
-SpeedLink Kablosuz sensör

ile birlikte verilecektir.

Alet Pal. Şu ana kadar herhangi bir hack işlemi uygulanmadı. Garanti belgesi de var fakat garantisi ne zaman başladı bilmiyorum.

Fiyat: 475 TL

msnden ulaşabilirsiniz.

onurbattal1athotmail.com

Şimdiden teşekkürler.

1 kez düzenlendi. En son 17/09/2010 22:22 tarihinde onrbttl tarafından düzenlenmiştir.

Re: Satılık ya da Playstation 3 Slim ile takaslık Sıfır gibi Nintendo Wii ve 3 Adet Orjinal Oyun
17 September 2010 22:59
-Kutusunda Sing it oyun paketi (Oyun ve Mikrofonu)

Sadece bunu kaça verirsin?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Satılık ya da Playstation 3 Slim ile takaslık Sıfır gibi Nintendo Wii ve 3 Adet Orjinal Oyun
25 September 2010 15:29
Ayrı satmayı düşünmedim. Fiyat teklifi yapın uyarsa yapalım alışverişi.
25 September 2010 17:28
Bir teklifte bulunucak tabiki sizin için uıygunsa .)

Makinanıza 300 tl verebilirim.

Yanında verdiğiniz oyunların pek bi değeri yok vermesenızde olur.

ikinci nunchuck ve remote ikinci el olarak ve mikrefon seti düşünürek 100 tl verebilirim ( ıkıncı kol takımı orıjınal ise gecerlidir )

Toplam 400 tl

Sanırım sensor bar da yansanayi içinden cıkanı değil ilandan anladıgım kadarı ile uyarsa 400 uymassa siz bilirsiniz.
28 September 2010 14:05
Merhaba

mesajınızı şimdi gördüm kusura bakmayın.

bana onurbattal1@hotmail.com msn adresinden ulaşabilirseniz görüşelim bugün için. Zira yarından sonra yurtdışına çıkacağım.
28 September 2010 15:10
@wiicrazy

Özel mesajlarda sorun var sanırım gitmiyor.

Sing it paketini 50 tlye verebilirim.
28 September 2010 18:54
Benim Sing It oyunu ve mikrofonu için son teklifim 40 TL'dir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!