Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

[Alinik] Wii Lego Indiana Jones: The Original Adventures [Alindi]

Gönderen stonegolem 
[Alinik] Wii Lego Indiana Jones: The Original Adventures [Alindi]
07 October 2010 20:25
[ilgilenen herkese tesekkur ederim. Temin edildi.]

Selamlar,

ikinci el orjinal "Wii Lego Indiana Jones: The Original Adventures" (versiyon: PAL) almak istiyorum.
Oyunun kutulu ve ciziksiz olmasi gerekmektedir.

Sadece istanbul icinde ve elden teslim kabul edebiliyorum (Besiktas veya Taksim)

Verebilecegim fiyat: 60 TL

Almak istedigim urunun resmi:

Tesekkurler.

1 kez düzenlendi. En son 16/10/2010 00:15 tarihinde stonegolem tarafından düzenlenmiştir.

Re: [Alinik] Wii Lego Indiana Jones: The Original Adventures
07 October 2010 22:06
Çok pis yorum yaparlar buna, bence kutulu ve çiziksiz olmasından feragat et smiling smiley

ps: ya da yurtdışından sipariş et doğrudan. bu arada yakında smash stack da port edilecek PAL oyuna, bekleyip onu da değerlendirebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 07/10/2010 22:08 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
07 October 2010 22:43
Sifir orjinal oyunlarin 100-150 TL olmasi ve ulkemizde 2. el piyasasi diye bir seyin bulunmamasi cok uzucu.
Son 5 yildir yurt disinda bulunmaktaydim. EB Games, Gamestop, vb gibi video oyunu satan yerlerde yuzlerce ikinci el oyunu cok uygun fiyatlara bulmak mumkundu. NDS ve PSP icin 7-8 dolara tonla ikinci el oyun aldim. Simdi ulkeme donup de bir heves ile Wii alinca dunyanin kac bucak oldugunu gordum.

Bu istedigim oyunu en kotu ihtimal Almanya'dan gelecek olan bir arkadasima getirtecegim. Onun icin de 3-4 ay beklemek gerekecek ama olsun.

Wii'yi daha yeni aldigim icin ve neyin ne oldugunu tam bilmedigim icin su an icin modifiye olayina girismeyecegim. Ama yedekte bir yerde dursun istiyorum.
08 October 2010 06:13
O zaman Lego Indiana Jones yerine SSBB Pal al... Exploit'i çıkacak...
Shopto'da 17£

Valla ülkemizde konsol alınırken kırılıp kırılmadığına bakıldığı için kırılan konsolda ikinci el piyasası zor. Yurtdışında millet kırılana kadar orjinal orjinal güzel güzel takılıyor. Ha bir de nintendo Türkiyede bu konsolu adam akıllı tanıtmak için çok geç kaldı... Ben 2008'de almak için zar zor bulmuştum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)

1 kez düzenlendi. En son 08/10/2010 06:14 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
08 October 2010 07:10
Bu oyuna 60 çok az. Altın değerinde bir oyun bu kimse o fiyata satmaz. Vallahi bir meydanda bu oyun havaya atılsa kan gövdeyi götürür öyle söyleyeyim tongue sticking out smiley
08 October 2010 07:18
Sadece Türkiyede değil, yurtdışındaki ikinci el sitelerinde falan da bir ara 100€ seviyelerine çıktığını gözümle görmüştüm.

08 October 2010 09:08
WiiCrazy
O zaman Lego Indiana Jones yerine SSBB Pal al... Exploit'i çıkacak...
Shopto'da 17£

Valla ülkemizde konsol alınırken kırılıp kırılmadığına bakıldığı için kırılan konsolda ikinci el piyasası zor. Yurtdışında millet kırılana kadar orjinal orjinal güzel güzel takılıyor. Ha bir de nintendo Türkiyede bu konsolu adam akıllı tanıtmak için çok geç kaldı... Ben 2008'de almak için zar zor bulmuştum.

Nintendo Turkiye icin hic bir sey yapmamis, bunu konsolu alinca gordum. Resmi 4.3E sistem yazilimi ile ne NIntendo Shop'a girebiliyorum ne de ordaki kanallardan herhangi birisine... Kanallardan hangisine tiklasam "Bu hizmetler bolgenizde sunulmamaktadir" yaziyor.

Neyse artik, elimdeki 4-5 oyunla idare edecegim anlasilan.

Super Smash Brother Brawl ile virgin 4.3E wii'lerde basari saglanamadigini gordum. Sadece U'larda ise yaramis diye biliyorum. Benimki gibi yeni model ve daha once hic islem yapilmamis 4.3E Wii'lerde Indiana Jones ile islem yapilirken basari saglandigini da brick meydana geldigini de gordum(okudum). Bu nedenle bu islemi yapmayip sadece arsivimde ileride isler tam netlik kazanana kadar saklayacagim. Cunku 60 TL'ye zaten sitemizde bu islemi yapan bir sirket var. Goturup onlara da yaptirmak mumkun hic ugrasmadan. Ama virgin 4.3E yeni wii'lerde garantrili olumlu sonu verebileceklerine emin degilim.

Bilgiler ve yorumlar icin tesekkurler.
08 October 2010 10:23
Shopping / Weather / News kanallarını kullanabilmek için ülkeyi bir avrupa ülkesi seçmek gerekiyor, örneğin İngiltere...

SSBB'nin PAL'e geçirilmesi olayı henüz çok sıcak, sağda solda haber göremezsin bununla ilgili.

Lego Indiana Jones ile softmod yaparken brick'e gelince bu ne oyunla ne de oyun için yazılmış exploit ile alakalıdır.. Kullanılan softmod rehberi hatalar içeriyor olabilir ya da kullanıcı doğru takip etmemiştir rehberi.. Sonuçta rehberler düzgün takip edildiğinde güvenliler... Kullanıcıların kendi yaratıcılıklarını ortaya koyup rehberin dışına çıktıkları noktada problem yaşanıyor genelde.

08 October 2010 11:53
Tesekkurler WiiCrazy,
Ulkeyi Ingiltere yaptim simdi en azindan haberler ile hava durumlarina filan bakabilirim.
Diger konu icinde Khalkedon'u aradim biraz once. Gayet ilgili ve efendi birisi ile konustum. Getirirseniz yapariz diyorlar.

Lego Indiana Jones icin 60 TL'ye satici bulmazsam, ilerisi icin daha fazla alternatifim oldu en azindan.
16 October 2010 00:12
Lego Indiana Jones satmak isteyen birisi hala cikmadigi icin biraz daha fazla arastirma yaptim ve arkadasimdan uygun fiyata Yu-Gi-Oh 5D's Wheelie Breakers buldum.
4.3E icin bunu aliyorum.

Tesekkurler.
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 42
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!