Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık Garantili Wii + 1 orjinal oyun hediyeli

Gönderen perfectstranger 
Satılık Garantili Wii + 1 orjinal oyun hediyeli
08 July 2010 08:21
Orijinal Kutusunda , Garantili Faturalı Versiyon 4 Beyaz Garanti kapsamından çıkmaması için çip takılmamıştır.

Çok temiz cihazdır daha sensorun yapışkanları bile açılmamıştır.

Yanında orijinal PES 2008 oyunu hediye verilecektir. Kutu içeriği wii sports oyunu , remote control ve nunchuck , kabloları, power adaptoru, faturası garanti belgesi kullanım kılavuzu baglantı kabloları kısacası herşeyi tamdır.

Fiyat 350 TL`dir.

Ürün garantili ve tamdır elektronik olduğu için hiçbirşekilde geri iade alınmayacaktır.

İlgili ürünü denemek isteyen olursa mesaj atabilir.

Takas sadece garantili ps 3 ile yapılabilir.

0555 526 54 17

Fiyat son fiyattır.

Re: Satılık Garantili Wii + 1 orjinal oyun hediyeli
08 July 2010 08:56
OOOOOoooooo Pal'mi NTSC'mi?
08 July 2010 10:49
Pal sistemlidir. Amerikadakiler ntsc oluyor bildigim kadarıyla ama hangisi daha iyi bilmiyorum.
08 July 2010 20:37
Fiyatın bana uygun geldi alabilirim cihazı görmem mumkunmu neredesiniz.
08 July 2010 20:58
Oscar Technoshop

Merhaba, daha önce konuşmuştuk. Ben gelicem bu hafta sizin dükkana cumartesi. Benim diğer cihaza softmode yaptırıp birde 10 tane fln kopya oyun yükleticem. Sizden ricam softmode'a uygun hdd 'i modellerini yazabilirmisiniz. Mesela [www.bimeks.com.tr] şu ürün soft mode için uygun bir harddiskmidir? Birde cumartesi günü kaçta açılıyorsunuz sabahtan? Teşekkürler.
08 July 2010 21:23
perfectstranger
Oscar Technoshop

Merhaba, daha önce konuşmuştuk. Ben gelicem bu hafta sizin dükkana cumartesi. Benim diğer cihaza softmode yaptırıp birde 10 tane fln kopya oyun yükleticem. Sizden ricam softmode'a uygun hdd 'i modellerini yazabilirmisiniz. Mesela [www.bimeks.com.tr] şu ürün soft mode için uygun bir harddiskmidir? Birde cumartesi günü kaçta açılıyorsunuz sabahtan? Teşekkürler.

Uygundur, aynısının bende beyazı var.. Bu arada merak ettim iki tane wii'niz var birini mi satıyorsunuz?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 08/07/2010 21:24 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
09 July 2010 13:36
evet diğerine karsılık aksesuar oyun ve bir miktar para ile gerçekleştirilecek alısveriş.
10 July 2010 10:34
Ürün tarafımdan alınmıştır satış bitmiştir arşive gidebilir. smiling smiley
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!