Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık Garantili wii black + wii ift plus + çifter kumandalar + 10 orjinal oyun Eksiksiz süper set

Gönderen feridunb 
Satılık Garantili wii black + wii ift plus + çifter kumandalar + 10 orjinal oyun Eksiksiz süper set
09 July 2010 12:28
Wİİ BLACK KONSOL
ORJİNAL Wİİ FİT PLUS Balance Board
ORJİNAL 2 adet SİYAH REMOTE( 2 adet Motion Plus ile birlikte)
ORJİNAL 2 adet Siyah Nunchuk
ORJİNAL 4 siyah SİLİKON kılf (2 si motion plusla birlikte, 2 si sadece remote için)
ORJİNAL 2 adet Direksiyon
Özenle seçilmiş Tamamı ORJİNAL OYUNLAR

1) Wii sports Resort (ürünle birlikte gelmektedir içinde 15 muhteşem oyun vardır)
2) Wii Spors (ürünle birlikte gelmektedir içinde 5 oyun vardır)
3)Wii Fit Plus (Balance Board la birlikte gelmektedir normal wii fit ile alakası yok plus mükemmel olmuş)
4) Super Mario Plus wii (wii nin en mükemmel oyunlarından biri 4 kişiye kadar oynanabiliyor)
5) Mario Kart wii (mükemmel nbir araba yarışı, çift kişi ile de oynayabilirsiniz direksiyon var)
6)ZELDA (wii nin en güzel oyunlarının başında geliyor)
7) PES 2009 (remote ve nunchuk ile PES çok daha zevkli oynanıyor. yni iki kişi uynayabilirsiniz)
8) Deadly creatures (çok ama çok değişik bir oyun, örümcek yeya yılanı kontrol ediyorsunuz, wi nin en beğelinlerinde üst sırada)
9) Metroid Prime 3 (Muhteşem grafikleriyle wii nin efsane oyunu)
10) Madworld (sadece siyah beyaz ve kırmızı renklerle hazırlanmış 18 yaş üstü çok kanlı bir oyun)
11) Bikini zombie (yukarıdaki muhteşem oyunlarla birarada olmaya yakışmayan anlamsız bir oyun)

Makine chip sizdir. chip hiç düşünmedim hem garantisi devam ediyor. Hemde hak yememiş oluyorsunuz.
Mevcut oyunlar Çok uzun süre sizi götürecektir. Ban daha hiçbirini bitirmedim. Alan kişiye yurt dışından ucuz oyun getirmesinede yardımcı olurum.

Makine ve aksesuarlar çok ama çok temizdir. Faturası, wii nin ve boardın kutuları kullanım klavuzları tüm içeriği , tüm kabloları mevcuttur.
toplam 20 saat kullanılmıştır.
sıfır niyetine alıp gönül rahatlığı ile kullanacağınız bir SET.
Extra hiçbir şey almanıza gerek yok.

Mevcut setin değerini en ucuz bulabileceğiniz fiyatlarla aşağıda gösterdim ürün çok ucuza size maloluyor

Wİİ BLACK = 650 TL
Extra remote = 140 TL
Extra nunchuk = 70 TL
Mario Kart + Direksiyon =130 TL
Extra direksiyon = 25 TL
Wİİ FİT PLUS = 250 TL
Ara toplam = 1265 TL
Zelda+Metroid+ süper mario+deadly+PES+Madworld =600 TL (bikini zombi hesaplamaya gerek yok)
Genel toplam = 1.865 TL

Slikon fit kılıfı, altın uçlu kablo v.b. daha hesaba katmıyorum
Tamamı için istediğim fiyat 1.000 TL
Eklentiler:
| indir - oyun1_k.jpg (286.5 KB)

Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!