Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yeni Moderatörler ve Admin

Gönderen WiiCrazy 
Yeni Moderatörler ve Admin
25 December 2009 20:25
Forumda tuzruhu dünden başlayarak adminliğe, dedezade ve eozen81 de an itibariyle moderatorlüğe yükselmişlerdir.

Tebrik ediyoruz kendilerini. Mesajlarınızda sağ tarafta kullanıcı bilgilerinizin gözüktüğü yerde istediğiniz bir kuş ismi ve yazı rengi varsa mevcut olanları değiştirebilirim, bir pm atın yeter.

1 kez düzenlendi. En son 25/12/2009 20:25 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Yeni Moderatörler ve Admin
26 December 2009 00:05
tesekkur ettim ya bende allah allah diyorum bu konulari mesajlari silme tuslari falan da ney millet durmadan siler diyordum ki bu mesaji gordum smiling smiley
26 December 2009 07:49
Herkese hayırlı uğurlu olsun. thumbs up
26 December 2009 19:50
Arkadaşlar herkesi tebrik ediyorum, sorumluluğumuz arttı artık, elimden geldiğince üstüme düşeni lâyığı ile yapmaya çalışacağım, sizlere ve özellikle üstad WiiCrazy'ye çok şey borçluyum.
28 December 2009 02:48
Hepinizi tebrik ederim doğru bi karar hayırlısı olsun smiling smiley
28 December 2009 10:17
Hayırlı olsun abi.
26 January 2010 09:49
"Arkadaşları bende tebrik ederim görevlerinde başarılar dilerim.Bu arada ismimde baykuş ibaresi yerine BoRAN ibaresini görmek isterim
26 January 2010 20:53
redhead
"Arkadaşları bende tebrik ederim görevlerinde başarılar dilerim.Bu arada ismimde baykuş ibaresi yerine BoRAN ibaresini görmek isterim

Valla teklif aslında bu moderatör ve admin olan arkadaşlaraydı. Çıkan kuş ismi mesaj sayısı ile alakalı, burada yazdıkça değişecektir. Baykuş sadece 10'dan az mesajı olanlar için çıkıyor.

edit: Hmm 5'miş...

1 kez düzenlendi. En son 27/01/2010 07:51 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
27 January 2010 06:57
smiling smiley neyse bikaç mesaj atalımda barim baykuşluktan kurtulak
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!