Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Şanslı bir kişiye 4.3'de Softmod fırsatı

Gönderen WiiCrazy 
Şanslı bir kişiye 4.3'de Softmod fırsatı
01 July 2010 20:10
Video çekmek ve 4.3 için wiidewii softmod asistanını güncellemek için bana wii'sini gönderecek ilk şanslı forum sakinine herhangi bir ücret talep etmeksizin softmod yapacağım.

Yapmanız gereken, size vereceğim adrese bir adet sandisk 2gb sd kart ile beraber wii'nizi (varsa hdd'nizi) kargolamanız. Wii'niz softmod yapıldıktan sonra en geç 1-2 gün içinde adresinize geri gönderilecektir.

İlgilenenler bu başlık altında belirtsin ve bana pm atsın.

ps1: İlgili wii PAL ve daha önce herhangi bir softmod operasyonundan geçmemiş olmalıdır.
ps2: Göndereceğiniz wii sadece softmod yapılıp video çekme amacı ile kullanılacak kelliğe ya da kansere çare bulma gibi farklı amaçlar uğruna deney malzemesi olarak kullanılmayacaktır.
ps3: Şanslı kişi Mecidiyeköy civarında ise elden de teslim edebilir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

2 kez düzenlendi. En son 01/07/2010 20:19 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Şanslı bir kişiye 4.3'de Softmod fırsatı
02 July 2010 05:42
Hocam videoyu da temiz bir şekilde çekelim derim ama haftaya cuma akşamı iş için yurt dışına çıkacağım, cumartesi pazar yokum. Müsait bir zamanda olursa video çekmek için gerekli malzemeyi de temin edebilirim.
02 July 2010 08:55
DiABOLiCAL
Hocam videoyu da temiz bir şekilde çekelim derim ama haftaya cuma akşamı iş için yurt dışına çıkacağım, cumartesi pazar yokum. Müsait bir zamanda olursa video çekmek için gerekli malzemeyi de temin edebilirim.

Valla eskilerini tekrar çekmek biraz zor, yeni video için de belki tv kartı alabilirim. İlerisi için de daha iyi olur hem.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
02 July 2010 09:55
WiiCrazy
Valla eskilerini tekrar çekmek biraz zor, yeni video için de belki tv kartı alabilirim. İlerisi için de daha iyi olur hem.
Eskilerin bir çoğunu ben halledicem hocam, benim makinede windows movie maker hata veriyor o yüzden uğraşamadım. Yoksa softmod asistanı konusuna gönderdiğim bir screenshot'umsu dosya vardı görmüşsündür belki. O şekilde elden geçireceğim dosyaları. Orijinalinden bile temiz olacak tongue sticking out smiley
03 July 2010 18:31
Teklif sona ermiştir, ilgilenen olmadı. Kendi wii'mi 4.3'e yükseltip uygulamayı onda yapıyorum.

03 July 2010 21:03
Hocam mecidiyeköydeyim ama wii 4.3 değil tongue sticking out smiley
03 July 2010 21:09
Z-Gear
Hocam mecidiyeköydeyim ama wii 4.3 değil tongue sticking out smiley

E ne güzel işte softmod asistanını kullanabilirsin smiling smiley

Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!