Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Siteye erişim problemi hk.

Gönderen WiiCrazy 
Siteye erişim problemi hk.
12 June 2010 00:46
Dün gece 12'den itibaren ve yine bu gece 12'den itibaren şu saate kadar Türkiye'den yaşanan siteye erişim problemi sevgili Türk Telekom'un interneti hacemat etmesinden kaynaklanmıştır bilginize duyurulur...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Siteye erişim problemi hk.
12 June 2010 02:30
Bir an tırstım ne oldu diye,yoksa baya baya kısıtlamalar mı getiriyorlar internete dedim.Bir duş aldım şimdi geldim düzelmiş.
17 June 2010 20:11
Az öncesine kadar bugün yine oldu... Telekom yurtdışı çıkışlarındaki yollarda değişiklik yapıyor sürekli herhalde...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
18 June 2010 06:53
WiiCrazy
Az öncesine kadar bugün yine oldu... Telekom yurtdışı çıkışlarındaki yollarda değişiklik yapıyor sürekli herhalde...
Sabah birşey duydum, yeni bir mahkeme kararı çıkmış, yasak olan sitelere erişim sağlayan 70 küsür IP adresine de yasak gelecekmiş. Kesin birşeyler ile oynuyorlar yine smiling smiley

Diyorum kardeşim zırt pırt oynamayın şu düğmelerle diye, orda biri var sürekli iptal butonuna çarpıyor kıçıyla sanırım.
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!