Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Forumdaki görsel değişiklikler

Gönderen WiiCrazy 
Forumdaki görsel değişiklikler
30 May 2010 15:03
Anket
Forumun bu hali mi daha iyi yoksa eski hali mi?
Bu anketin süresi dolmuştur. Anket için artık oy kullanılamaz.
15 oy alındı.
Farketmez hacı ben zaten bi arkadaşa bakıp çıkacaktım. 5

33%
Eski hali daha iyiydi (lütfen neden olduğunu belirtin) 1

7%
Yeni hali daha iyi 9

60%
Bu konuda 14 mesaj vardır. Okumak için lütfen önce ankete oy verin.

Belki farketmişsiniz anasayfadaki görünümde bazı değişiklikler oldu.

1. Genişlik 900 pixel'den 1000 pixel'e çıktı... Sağ taraftaki son konuyu gösteren alan genişletildi, böylece uzun bir başlıklı yeni konu girildiğinde listenin eskisi gibi dağılmayacağını ümit ediyorum. Öte yandan pek tabii logo üstte dar kaldı, buna da bir çözüm bulacağız.

2. Forumların açıklamaları daha önce anasayfada gösterilmiyordu, şimdi gösteriliyor. Gösterilmeyişinin bir sebebi yatay olarak 900 pixel şeklinde olan sınırlama idi, açıklamalar da olunca her bir forumun gösterilmesi epey dikey boşluk gerektiriyordu.

3. Forumun ana kontrol kısımlarına erişmeyi sağlayan çubuk banner'ların altına alındı... Bu biraz kazara oldu ama bana hoş geldi, eski yeri daha iyiydi diyorsanız tekrar aynı yerine getirebilirim.

4. Bu kısma Son mesajlar şeklinde en son yazılanları takip etmek için bir modül eklendi.

5. Tarihler kullanıcı dostu hale getirildi.

Not: Dağılmış gördüğünüz sayfalarda F5 tuşuna basmaktan çekinmeyin smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 30/05/2010 15:16 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!