Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

3DS ve DSTWO

Gönderen Cowboys 
3DS ve DSTWO
27 July 2011 21:09
Planladığım gibi avrupadan 3DS yaz tatiline bizim elimize geldi, üzerinde 1.00 firmware var şu hali ile bile eğlenceli gözüküyor, DSL için alırken DSTwo dan 2 adet sipariş etmiştim firmware upgrade ile DS oyunlarnı çalıştırdığını okuyunca ve internet browser için update isteyince durmadım 3DSi upgrade ettim,
mevcut dstwo firmware'i upgrade için 3DS harici bir el konsolu istiyor o yüzden beklemedeyim gelişmelerden haberdar ederim.

Re: 3DS ve DSTWO
27 July 2011 23:08
Evet arkadaşımın başına da aynı şey gelmişti. Aynı AceKard'ların DSi modellerindeki güncelleme sonrası yaşadığı firmware problemi gibi bu kartlar da 3DS için problem vermekte. Başka bir DS'iniz yoksa update etmemek lazım.

28 July 2011 11:34
DSL tatilde dönsün firmware işine bakacağım, bu arada 3DS için göz yorma olayı var hakkatten fazla kaptırmamak mümkünse 3Dsini min seviyede tutmak mantıklı, camera ve hareket sensörü ile içinden cıkan oyunlar eğlenceli, şu 3ds kırılana kadar nasıl yapmalı da oyun almalı/takas vs fikri olan var mı?

01 August 2011 01:44
Ebay en temizi. Ya da shopto.net

01 August 2011 18:13
Ha bu arada 3DS önümüzdeki haftalarda indirime girecek global olarak..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 August 2011 06:20
Bu da Apple sayesinde ciddi bir zarar yaptığı için olabilir mi? 3DS satışları inanılmaz düzeyde düşmüş ve Nintendo zarar yazmış.

Böyle antinkuntin işlerle uğraşacağına (DS çıkartıyorsun LT ne XL ne yahu? Daha büyük ekranda oynamak isteyen büyük konsolda oynar, herneyse) adam gibi bir konsol yapsında.... Gerçi daha önceki mesajlarımda da yazdım. Nintendo bu dönem çok zor zamanlar geçirecek. Yeni konsol iş yapmayacak bence.

Daha çooook ucuzluk göreceğiz smiling smiley
02 August 2011 07:25
yeni firmware ile internet browserda aktif oldu fişşek gibi de flash çalıstırmıyor, 3DSi kırarlarsa bi zahmet o zaman ip kopar gibime geliyor

20 August 2011 00:06
WiiCrazy
Ha bu arada 3DS önümüzdeki haftalarda indirime girecek global olarak..

İndirim öncesi satın alanlar eğer 15 ağustos tarihine kadar Nintendo Club üyeliklerini aktif etmişlerse 5 tane ücretsiz oyun indirme şansları olacak. İndirim sonrası satın alanlarda böyle bir avantaj olmuyor. Böyle bir bilgi bu da grinning smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!