Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

3DS Kesin Çıkış Tarihi ve Kutu İçeriği

Gönderen DjarumBlack 
3DS Kesin Çıkış Tarihi ve Kutu İçeriği
29 September 2010 23:38
Arkadaşlar Nintendo bu sabah açıkladı. Şubat ayında Japonya ve Mart ayında da Amerika ve Avrupa'da çıkıyor.

Fiyat 300 dolar olarak belirlendi. Türkiye'de 900 lira olur en az. Malesef ...

Kutu içeriği olarak da :

- Wii tarzı bir stand. Böylece şarj ederken üstüne oturtabileceğiz. Sanırım baya karizma duracak.
- Şarj aleti.
- 10.2 cm'ye kadar uzayabilen bir stylus. Böylece keyfimize göre nasıl rahat ediyorsak boyutlandırabileceğiz.
- 2GB SD kart. Marka belirsiz.
- Mii Studio isimli bir yazılım. Kamera ve 3DS Sound isimli bir yazılımla çalışacak. Hepsi yüklü olarak gelecek.
- Not defteri.
- GB oyunları için 3DS-DSiWare kanalı.
- En çok hoşuma giden de sonuncusu. Oyunu durdurup menüye dönebileceğiz. İnternete girebilecek ya da müzik dinleyebileceğiz.

Re: 3DS Kesin Çıkış Tarihi ve Kutu İçeriği
30 September 2010 07:12
Bi şey kalmadı avrupada 250 Euro civarı olacak anlaşılan, üstünde yazılım olmasıda güzel bizim gibi NDSL'ı eline alınca ki halimiz gibi bön bön bakınmıyacak kendi kendine chat yapmak zorundan kalmayacak en azından smiling smiley

30 September 2010 07:28
En enteresan ama Türkiyede hiç kullanılamayacak özelliği de TagMode diye bir şey koymuşlar... Alet kapalı da olsa etrafta 3DS'si olan vatandaş bulunca bip bip olup ghost data, mii ıvır zıvır değiş tokuşu yapacakmış...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
30 September 2010 11:44
Evet abi o çok güzel özellik. Yolda yürüyosun karşından da biri geliyo onda da 3DS var. Direk alet veritransverine başlıyo. Ya da mesela Street Fighter oyunu var sende. Karşındakinde de var. Senin haberin bile olmadan yolda birinde 3DS varsa savaştırıyo sizi ( oyunda kazandığın figür sayısına göre kimin üstün olduğunu belirliyo sanırım ).
30 September 2010 11:45
WiiCrazy
En enteresan ama Türkiyede hiç kullanılamayacak özelliği de TagMode diye bir şey koymuşlar... Alet kapalı da olsa etrafta 3DS'si olan vatandaş bulunca bip bip olup ghost data, mii ıvır zıvır değiş tokuşu yapacakmış...

Birkaç ay sonra Yurtdışına çıkma ihtimalim var, hatta bugün Emminet Müdürlüğünden geldim. 10 senelik pasaport aldım. Valide ile turlarla bi yurtdışı yapalım diyoruz. 3DS zamanına denk gelirse yurtdışına çıkışımız oralardan bi 3DS alırım direk. Yüksek ihtimal USA'e gidecez gibi. (USA'de ben ısrar ediyorum) grinning smiley
30 September 2010 13:24
Şanslısın grinning smiley Valla spariş verebilirim sana ona göre eheh
30 September 2010 15:37
Tabiki ama komisyon alırım. tongue sticking out smiley

Şaka bir yana isteyen olursa getirtme şansım olur çok az bir kar payı koyarım. Dikkat çok az diyorum çünkü spotçu kafası yok bende. 5'e al 10'a sat falan... grinning smiley
30 September 2010 15:54
Ehehe tamamdır konuşuruz (:
30 September 2010 19:10
Affliction
Tabiki ama komisyon alırım. tongue sticking out smiley

Şaka bir yana isteyen olursa getirtme şansım olur çok az bir kar payı koyarım. Dikkat çok az diyorum çünkü spotçu kafası yok bende. 5'e al 10'a sat falan... grinning smiley

Yanınızda getirebileceklerinizin sınırlı oduğunu biliyorsunuzdur herhalde. smiling smiley

[bursagumruk.gov.tr]
30 September 2010 19:29
@ozayturay : Verdiğin linke göre bir adet oyun konsolu getirebiliyor gibi gözüküyor arkadaş, bir adet de annesi getirirse iki eder.. Bu arada Bursa'da limansal bir gümrük var sanırım değil mi?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
30 September 2010 19:39
DSi ilk çıktığında arkadaşımın ablası 2 tane getirmişti bana.
01 October 2010 05:07
Bir veya iki tane dediğin gibi sorun olmayabilir ama adetli getirme şansı yok. Sonradan başı ağrımasın arkadaşın diye söyledim.

Bursa'da gümrük olarak düşünürsek limanlarda ve havaalanında hizmet veriliyor. Bu arada ben Çanakkale'de görevliyim ama biz de Bursa'ya bağlıyız ondan linki oradan verdim. smiling smiley
01 October 2010 07:42
Getirmek mesele değilde onu o ülkeden çıkarmak mesele. Ülkeye bir şekilde sokarsınız.

Artık öyle boş bavulla gidip dolduramıyorsunuz gümrükte çıkarmanıza izin vermiyorlar. Herşeye sınırlama getirmişler.
(yurtdışından bahsediyorum)
01 October 2010 09:46
O zaman kendime alırım yapacak birşey yok. grinning smiley Hele bi çıkalımda yurtdışına gerisi sorun değil benim açımdan. grinning smiley
05 October 2010 02:00
bu mii studio denen olay kamerası ile fotoğrafınızın çekilip miiye dönüştürülmesi
fotoğraftaki sıfatın bir benzerini yapıyor yani

ayrıca içinden 6 adet kart çıkacak
bu kartlarla oyun oynayabileceğiz
oyun kartuşu falan değil bildiğin kartondan ufak kart
evet biraz ilginç smiling smiley

mesela canavar kartını koyuyoruz masaya
ardından kamerayı açıyoruz
o karttan bir anda canavar çıkıyor
kamera ile canavardan kaçıp öldürmeye çalışıyoruz

bu videoda var dediğim olay

2 kez düzenlendi. En son 05/10/2010 02:01 tarihinde 12henry14 tarafından düzenlenmiştir.
05 October 2010 08:24
Şu yukarıdaki videoyu izleyince aklıma Beyblade geldi. hey gidi günler.

Bu arada cihaz müthiş birşey. Para biriktirmeye başlayayım en iyisi.
05 October 2010 13:19
su kart olayi ilgimi cekti gercekten ilginc ve güzel bisi grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 17
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!