Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo 3DS Hakkında Her Şey

Gönderen DjarumBlack 
Re: Nintendo 3DS Hakkında Her Şey
22 December 2010 20:58
3 DS oyunlar Nintendonun aciklamazina göre ilk basta
2 GB olarkatan baslicaktir ve 8 GB ye kadar ilerleme olucaktir.
16 GB bile söz konusu var.

Kaynak :

hartware.news

Tabi oyunlar bu durumda baya pahalisacak.

Su an DS icin cikarilan oyunlar en büyük boyut 512 MB .

Eger hakikten oyunlar 8 GB cikarsa Wii yi gecmis olur
Tabi bu arada Filim sektör Warner Brothers ile de anlasma
sözkonusu var 3 D boyutlu filmleri 3 DS de bakmak icin.

Neyse hayirlizi diyelim ve bekliyelim bakalim
simdiden kalite olarak baya hos olucak.

Türkcemde herhangi hata var ise sizde kalsin smiling smiley

Twilight

22 December 2010 21:04
Türkçe ile ilgili anlamayı engelleyecek bir problem yok, takma bu kadar smiling smiley

Bakalım 3DS nasıl olacak, ben özellikle kullanıcıların uzun süreli oynama deneyimlerini merak ediyorum. 3D olayında millet başım ağrıtıyor falan yapıyor, bu anlamda 3DS'ye gelecek tepki belki de diğer alanlarda da değişik ürünler görmemize sebep olabilir.

Gelecek 4-5 sene içinde de yavaş yavaş olay augmented reality olayına kayar herhalde...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
22 December 2010 21:16
Bas agri konusunu bende okudum fakat
okadar etkilicegine dair sanetmiyorm,
sanayi olarak ve imkan olark 3 D boyutlu
is comming , sevmiyen ve basagrisi cejken olur ise almaz smiling smiley
23 March 2011 17:10
3DS shopto.net'te stoklara girmiş. 246 Euro satış fiyatı ile release tarihinden 2 gün önce başladılar satmaya.

[www.shopto.net]
03 April 2011 20:18
Vatanbilgisayar kampanyası ile 648 liraya alabiliyosunuz. Ürünü tesadüfen bir barda otururken yan masamdaki elemanda görüp denedim. Sony fanboyu olduğu halde çok beğenmiş ve satın almıştı (: 3D fotoğraf çektik ve gözlerime inanamadım. Bu kadar gerçekçi beklemiyordum. Ayrıca sadece içe derinlik vererek 3d olmuyor, dışa da yansıyor. Bir de video vardı içinde onu izledik. Harika !

13 May 2011 18:02
ben bu 3ds i bi elektronik markette denedim . 3d ozelligini acinca aletin goruntu ekranda iki tane oldu ve gozlerimde hemen bir agri basladi.

goruntuyu ikiden teke indirebilmek icin aleti abuk subuk bi aciyla tutmak zorunda kaldim. ucakli bir oyundu.

eger bu alet boyle calisiyorsa gercekten hiz kullanisli degil.alan deneyen varsa duruma aciklama getirebilir mi.

19 May 2011 21:57
Arkadaşım aldı. Dün tüm gün Street Fighter oynadım. 3D özelliği 8 saat kullanıma rağmen hiç gözümü yormadı. Normalde diğer DS modellerini nasıl tutuyorsam 3DS'i de aynı açıda tuttum. Hiç bir problem yaşamadım. Fotoğraf olayı da çok başarılı. Çektiğiniz fotoğrafın derinliğini ayarlayabiliyorsunuz. Her şey çok pratik şekilde tasarlanmış.

20 May 2011 18:58
Ben de SFIV oynadım kısa bir süre... fazla rahatsız etmedi lakin 3D'sini nintendo'nun eski patronunun deyişiyle "pop out" eder bulmadım pek. (pop out = dışarı fırlamak)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
21 May 2011 09:12
Arkadaşşlar şimdi bu konsolda dışa dönük 3d var mı yok mu?
tym
21 May 2011 09:15
Bence yok, sedece derinlik var ben öyle hissettim gözden goze degisiyordur belki
21 May 2011 10:46
zar zor 1 tane 3ds deneme sansim oldu oda gercek manasiyla fiyasko cikti. ama bence aletten kaynakli bir sorundu baska bir yerden bulup tekrar deniycem

bu alet o sekilde olamaz cunku hot smiley

21 May 2011 12:32
İyice merak ettim şimdi!
24 May 2011 19:13
3ds kirildi kirildi derken su karti cikti bu karti cikarmak 1hafta almiyor adamlar yeni tuslari ve ekran boyutunu ayarliyip eski kartin ustune etiket atiyolar sistem bu grinning smiley
27 May 2011 04:42
Ben pop out hissettim ama psikolojik de olabilir bilmiyorum (: Sinema salonlarındakinden daha fazla derinlik vardı ayrıca.

28 May 2011 15:10
bizahmet sinema ekrani nekadar 3dsnin ekrani nekadar smiling smiley
06 June 2011 16:36
derinlik ekran boyutu ile alakalı değildir ki ?

06 June 2011 17:13
3dsnin ekranı kücük ögeler birbirine girer eger cok derin olursa bu alaka grinning smiley
29 June 2016 13:48
bu ne ya yıllardır kimse mesaj atmıyor mu bu foruma
02 July 2016 11:17
sad smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!