Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

3DS Residen Evil Revalations görüntülerü ( OHA )

Gönderen NinintendoWii 
3DS Residen Evil Revalations görüntülerü ( OHA )
16 June 2010 17:12

Eğer böylese gerçekten yuh diyorum.Mükemmel grafikler.

( Resimler Nintendocu.com'dan alıntıdır )

Re: 3DS Residen Evil Revalations görüntülerü ( OHA )
16 June 2010 17:50
Bunlar ara videolardan görüntü olabilir, öyle muhteşem grafikleri full hd tv'de anca PS3 veya Xbox gibi bişide alabilirsiniz. Ben pek inandırıcı bulmuyorum...

RE Chronicles oynuyorum, oyun içinde görüntü piksel piksel ara videolaa geçince ulen bu konsol böyle divx oynatıyorsa ben boşuna DVd player kullanıyorum diyesim geliyor.
20 June 2010 12:56
O kadar bir şey beklememek lazım DS ler görüntü kalitesi olarak fazla bir şey sunmazlar. 3DS te de grafik işlemci olarakta biraz yenilenmişte olsa, bu ss leride intro veya videolardan alınmış olarak saymak lazım. Bir portable hiç bir konsolda böyle grafik olmasına ihtimal yok smiling smiley Tabi şu an için...
20 June 2010 14:07
Çözünürlük olarak 800x240 fena değil ama. 3d oyunlarda 400(sol göz)+400 (sağ göz) x 240'a düşse de idare eder.Bu haliyle bile oyun kartuşlarının kapasitelerinin ciddi bir şekilde artması gerekiyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
20 June 2010 18:08
Ara videolardan bence bu SS'ler.

Gerçi duruma göre ilerde 3DS'te alıcam gibi.
22 June 2010 23:04
[japan.gamespot.com]

Bu videıyu yayınlamış capcom ayrıca bu gördüğünüz grafikler 3ds'nin grafik gücünü gösteren resimlermiş.Yani oyunun grafikleride böyle olacak.
23 June 2010 14:15
Verdiğin videonun oyun görüntüsü olduğuna eminmisin ki ? Halen trailer videoları kokuları geliyor smiling smiley
23 June 2010 15:13
Bunlar oyun içi videolardan görüntü olabilir ama kesinlikle oynanan versiyondan değil, sadece ara videolardan yayınlayarak milletin beynini sulandırıyorlar. Ben bu videoların aynısını PSX'de Metal Gear Solid'de gördüm ama oyun içi grafikleri ile alakası yoktu. Sene 2001'den bahsediyorum.
11 July 2010 16:40
Yeni 3ds de oyunları psp nin görüntü kalitesinden iyi olacağpını umuyorum. E3 tanıtımında 3ds i deneyen kişilerin yalancısıyız ama smiling smiley)
11 July 2010 16:53
Capcom görüntülerin oyun içinden olduğunu doğruladı arkadaşlar ...
11 July 2010 17:28
3DS'nin grafik kapasitesinin wii'den iyi olduğu yönünde de yorumlar var bu arada... bu doğruysa 800x240 çözünürlük için oyun içi olmasına şaşmamak lazım.

400 sol göz 400 sağ göz için esas çözünürlük kullanıldığını düşünürsek belki de grafik çipinde bir şekilde render etme işlemi optimize bile edilebiliyordur...

Yani 3D (400+400)x240'ı render etmek 800x240'ı render etmekten kolay oluyor olabilir... En azından kullanılacak texture'lar açısından bakınca öyle olması gerekir...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
12 July 2010 07:06
Ben görmeden video kalitesinde oyun içi görüntü olacağına inanmam arkadaşlar. Şuan o olacak bu olacak deyip milletin aklını çeliyolar, Oyun içi videoyu oyunun standart görüntüsü diye yutturmaya çalışmasınlar. Gerçek bir oynanış demosu göstersinler eğer video gibiyse hemen almaya gidicem. Yok değilse o zaman da ..........
12 July 2010 08:19
tuzruhu
Ben görmeden video kalitesinde oyun içi görüntü olacağına inanmam arkadaşlar. Şuan o olacak bu olacak deyip milletin aklını çeliyolar, Oyun içi videoyu oyunun standart görüntüsü diye yutturmaya çalışmasınlar. Gerçek bir oynanış demosu göstersinler eğer video gibiyse hemen almaya gidicem. Yok değilse o zaman da ..........

Nasıl gidiyon yahu hemen almaya smiling smiley
Çıkmadı alet henüz, en erken yılbaşında çıkar ki henüz verilmiş bir tarih yok bildiğim kadarıyla...

ps: Nisan 2011'den önce denmiş.

1 kez düzenlendi. En son 12/07/2010 08:19 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
12 July 2010 08:59
Yav lafın gelişi diyorum ben, eğer gerçekten öyleyse bir tane değil birkaç tane alırım. Ama lafta kalmasınlar winking smiley
14 July 2010 14:41
Yahu zaten şuanki DS oyunlarından daha iyi olacak grafikler 3DS'te. E bırakında bi zahmet daha iyi olsun grafikler 3DS'te. Geliştirilmiş donanım, geniş ekran, 3D özelliği vb.

Ben çıktığı gibi değil ama fiyatı ucuzladığı zaman kesin alıcam. Tabi 3DS'e göre back-up oyunlar için destek çıkması şart. (R4 Card vb.)

Korsanı savunmam ama bütün parayı orjinal oyunlara saçacak kadar kafayı yemedim. (orjinal oyun çok aldım zamanında ama bıraktım artık) Orjinal oyun alanlara ise saygım sonsuz tabiki her zaman. thumbs up
14 July 2010 19:50
DSi'ı ilk çıktığında aldım. Türkiye'ye gelmemişti Amerika'dan bir tanıdığım vasıtasıyla getirmiştim. Umarım böyle bir imkanım olur ve çok pahalı olmazsa çıktığı gibi alırım.
14 July 2010 20:23
Bu çıkacak 3ds ler de hack olayı uzun bir süre yapılamayacak gibi geliyor bana...
14 July 2010 20:26
wiiZoneVoyager
Bu çıkacak 3ds ler de hack olayı uzun bir süre yapılamayacak gibi geliyor bana...

DS uyumluluğu yüzünden en azından DS flashcart'ları çalışır diye tahmin ediyorum.. Şu an DSi de kırılmadı ama DS oyunları oynanabiliyor
aynı şekil smiling smiley

14 July 2010 20:41
DSi nası kırılmadı abi (: Her flashcardın nerdeyse bir de DSi versiyonu var. R4 ( DS'ler için ), R4i ( DSi için ) ya da AceKard falan. Kimse softmod olayına giremedi. Eskiden ilk DS'ler çıktığında flash atma işlemi ile önce yamayıp öyle kartuş içinde SD karttan oyun ve homebrew çalıştırılıyodu. Sonraki flashcardlar direk tak ve kullan oldular. DSi için de aynı. Eğer son versiyonda değilsen tak kullan olarak tüm flashcardları çalıştırabiliyosun. Ama DSi üzerinde SDHC destekli bir SD kart yuvası var. Kimse yazılım hack geliştirmedi. Yazılımda oynamalar yapılsa da Acekard, M3i, R4i gibi kartlara gerek kalmadan direk SD karttan oyunlarımızı oynasak.
14 July 2010 20:47
@DjarumBlack : Ben de kırılmadı dedim yahu smiling smiley Hatta soft hack olayında TT çalışıyor... Devkitpro developer'larından elemanın biri de (ismini hatırlayamadım şimdi) DSi oyunlarından birinin kartuşuna yazma gerektiren bir exploit yayınladı...

3DS'ye kadar DSi kırılabilir de yani.

14 July 2010 21:25
Softhack gelirse süper olur ama kartuşa yazmak abi çok da işe yarar mı bilmiyorum, zaten flashkart olayı kartuş sistemi zaten. SD kart slotu var sdhc destekli. O slottan hiç flashkart, kartuş gerekmeden direk sd kart ile oynasak fena mı olur (:
14 July 2010 21:35
DjarumBlack
Softhack gelirse süper olur ama kartuşa yazmak abi çok da işe yarar mı bilmiyorum, zaten flashkart olayı kartuş sistemi zaten. SD kart slotu var sdhc destekli. O slottan hiç flashkart, kartuş gerekmeden direk sd kart ile oynasak fena mı olur (:

Softtan kastım o zaten smiling smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!