Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Alınık Guitar Hero Baterisi

Gönderen Makarov V.R 
Alınık Guitar Hero Baterisi
27 January 2013 20:12
Selamın aleyküm arkadaşlar Wii veya PC'ye uyumlu Guitar Hero için bateri arıyorum fiyatı uygun olmalı en başta (malum öğrenciyiz. grinning smiley ) ben İzmir'deyim İzmir'deyseniz Karşıyaka tarafında yapabiliriz alışverişi İzmir dışında iseniz sadece kapıda ödeme ile alabilirim 18 yaş altı olduğumdan kredi kartı alamıyorum ve ailem de böyle oyunlara vs. para harcamamı istemediği için kredi kartlarını vermiyorlar. Sadece Bateri lazım gitar,mikrofon,oyuna falan ihtiyacım yok. İyi forumlar... smileys with beer

Re: Alınık Guitar Hero Baterisi
28 January 2013 14:27
inş bulursun bende istiyroum ancak PTT kargo havaleme çökmüş 25 gündür parayı kovalıyorum ilk fırsatta bende alacağım.
28 January 2013 15:32
Genelde buluyorum fakat onlar set fiyatı oluyor ve çok yüklü bir fiyat çekiyorlar bende gitar var ama PC için bende alırsam ya Wii'de kullanıcam yada PC'de ama Wii için almak daha iyi çünkü GH son oyunlarını Bilgisayar'a çıkartmadı nedense. smiling smiley
28 January 2013 15:42
[www.hediyekapida.com]

bu var ama standlı değil standlı istersende bulurum
28 January 2013 19:36
Standlı olursa daha iyi olur ya şu modellerden arıyorum. smiling smiley

Birisi komple seti 225 liraya satıyordu 2.el olarak. Bateriyi ayrı olarak alabilir miyiz diye mesaj attım olumlu cevap alırsam onu almayı düşünüyorum da 2 gün oldu adam hala mesajı görmemiş. grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 28/01/2013 19:46 tarihinde Makarov V.R tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!