Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık Piano Black Sports + Resort Sıfır Wii

Gönderen Tuzruhu 
Satılık Piano Black Sports + Resort Sıfır Wii
20 October 2011 14:05
Arkadaşlar yiğenlerim için aldığım sıfır Wii'yi daha kutusundan çıkarmadım. Piano Black olup Sports Pack'tir. Dahili M+ içeren bir adet kol ile birlikte veriyorum. Şuan detaylı resimlerini çekmediğimden resim ekleyemiyorum. Yanında ek olarak Wii Fit Plus kutusu ile birlikte veriyorum. Wii Fit Plus beyaz renkli. Hepsinin resmini çekip yükleyeceğim. Şuan acil ilan eklemek zorunda kaldığım için resimsiz kusura bakmayın.

Yanında 2 adet Hama marka Light Gun hediye ediyorum. Bir tyanesi beyaz, diğeri ise oldukça ciks. Neyse onlarında resmini ekleyeceğim. Onun yanında sport paketi için raketti, balık için kamıştı beyzbol sopasıydı filan antin kuntin şeylerde var onları da hediye edeceğim.

Ek olarak softmod yüklü olmadığı için kendim softmodunu yapıp öyle teslim edeceğim.

Daha cihazı çalıştırmadım bile. O derece sıfır yani. En fazla 3-4 ay olmuştur tam emin değilim. Faturası da içerisinde. Eğer istek olursa cüzi bir miktar karşılığında 70 adet oyun yüklü 320 Gbyte'lık WD marka harddiskimi de verebilirim.

Softmod konusunda endişeniz olmasın.

Düşündüğüm rakam ise:

Sadece Wii 350,00 TL
Wii + Wii Fit Plus: 450 TL
Wii + Disk: 400,00 TL
Wii + Wii Fit Plus + Disk: 500,00 TL

Pazarlık payı var ama çok fazla indirim yapamam.

Re: Satılık Piano Black Sports + Resort Sıfır Wii
20 October 2011 19:49
Hocam bu fiyata kaçmaz valla. Fiyatı çok düşük tutmuşsun smiling smiley
Hayırlı satışlar,alana da hayırlı olsun şimdiden smiling smiley

21 October 2011 07:45
Edit: Wii fit veya diski ayrı satmak istemiyorum. Yani Wii ile birlikte iksisinden birisini elden çıkarmak istiyorum. Onun için disk veya Fit için ayrı teklif istemeyin lütfen.

Zaten çok cüzi bir rakama geliyor. 50 TL'ye 320 gbyte disk (16 Gbyte Flash disk fiyatına nerdeyse) alıyorsunuz sonuçta.

2 kez düzenlendi. En son 21/10/2011 09:21 tarihinde Tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
21 October 2011 15:03
Cidden öyle, HDD ayrı olsa hemen alırdım.. smiling smiley
24 October 2011 13:05
Günceldir.
24 October 2011 13:15
Konu dışı olacak ama neden satıyorsun? grinning smiley
24 October 2011 13:22
Öyle gerekti.
25 October 2011 11:08
Wii ve Fit Plus Deeperblack isimli arkadaşa 400 TL'ye satılmıştır.

1 kez düzenlendi. En son 25/10/2011 11:08 tarihinde Tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
01 November 2011 00:41
hayıurlı satışlar. diğer foruma pek bakm ıyorsunuz sanırım.benimde teklifim vardı ama bende başka bir arkadaştan aldım sonunda herkese hayırlı olsun
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 69
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!