Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Oyun Konsolu | SOFTMOD YAPMILMIŞ | Gitar, Zapper ve Ekstra Bir Çok Aparatıyla

Gönderen potukk 
Wii Oyun Konsolu | SOFTMOD YAPMILMIŞ | Gitar, Zapper ve Ekstra Bir Çok Aparatıyla
13 October 2011 21:24
Wii 3 Ay Önce Vatan Bilgisayardan aldım ama zamanım olmadığı için fazla oynayamıyorum.

Wii Soft Mod yapılmıştır. Yani internetten indirilen tüm oyunları oynayabilirsiniz.

Versiyonu son versiyon olan 4,3E'dir.

2 Adet Remote ve numcuk var. Remote'lardan biri motion plus'lıdır. Diğeri içinde Motion Plus aparatı vardır. (Motion Plus oyunları hareketli oynamanızı sağlar.)

1 Adet Tasco Cowboy modeli gitar hero / rock band gitarı var (bilenler bilir piyasadaki en iyi gitar)

2 Adet Mario Kart v.b oyunlar için direksiyonu vardır.

1 Adet Zapper Call Of Duty tarzı oyunları oynabileceğiniz bir aparat.

2 Adet PES Tarzı oyunları oynamak için kol. Birinin joistick'inde sorun var aldığımda böyleydi ebaydan aldığımdan iade edemedim.

FİYAT: 625 TL
Pazarlıksız son fiyattır.
Kargo Dahil fiyattır.
Ürünler Yurtiçi Kargo ile yollanacaktır.
Gitar'ın kutusu ve wii'nin kutusu ayrı ayrı yollanacağından iki kargo olarak yollayacağım her ikisininde garantisi ve her türlü aparatı duruyor. Gitar 2 haftalıktır.

Sanalpazar üzerinden %5 farkla taksitle alabilirsiniz. Sahibinden ve gittigidiyor üzerinden de komisyonları karşılarsanız ilan açabilirim.

Wii ve gitar kutuludur. Sıfırdan farkı yoktur.

Wii (Beyaz) + Adaptör + Sensör + Remote Motion Plus + Numcuk + Direksiyon + TV Kablosu + Scart Dönüştürücü (Aynen mario wii paketinden çıkan paket)

Ekstra numcuk ve remote

Ekstra Motion Plus

Ekstra Direksiyon

Tasco Cowboy Gitar

Wii Zapper 1 Adet

Wii Joistick 2 adet.

Re: Wii Oyun Konsolu | SOFTMOD YAPMILMIŞ | Gitar, Zapper ve Ekstra Bir Çok Aparatıyla
24 October 2011 19:43
kardeş ;
1 adet zapper
1 adet nunchuk
bunların tek fiyatları nedir ?
gitarın fiyatı nedir ?

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )
Re: Wii Oyun Konsolu | SOFTMOD YAPMILMIŞ | Gitar, Zapper ve Ekstra Bir Çok Aparatıyla
10 November 2011 09:28
dostum zapper gun ile motion plus fiyatı nedir ?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 65
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!