Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık Tertemiz Popüler Nintendo Wii Oyunları-Black Ops,Mario Galaxy,Resort,Monster Hunter ve Dahası

Gönderen YGTR 
Satılık Tertemiz Popüler Nintendo Wii Oyunları-Black Ops,Mario Galaxy,Resort,Monster Hunter ve Dahası
12 September 2011 22:12
Arkadaşlar elimde bulunan 2. el ancak çok temiz kullanılmış kitapçıklı kutulu Wii oyunlarını satıyorum.

Oyunlar:
Call Of Duty Black Ops: Kitapçıklı-Kutuku: Sıfırdan tek farkı jelatinsiz olması.Kesinlikle çok temiz 45 TL

Super Mario Galaxy 2 : Kitaçıklı kutulu.Çok temiz.Çiziksiz : 45 TL

Monster Hunter Tri: Kitapçıkloı Kutulu.Temiz çiziksiz: 40 TL

Spider-Man Shattered Dimensions : Çiziksiz.Kutulu .Kitapçığı yok. : 35 TL

Metroid Prime Trilogy: İçinde 3 Metroid oyunu da var.Rip falan da değil Full.45 TL.Kitapçığı yok.Kutulu.

Wii Sports Resort: Motion Plus gerektirir.Kitapçığı yok. 30 TL

Linkk's Crossbow Trainig: 25 TL.Kutulu.Kitapçıklı.

Prince of Persia Forgotten Sands : 30 TL.Kitapçığı yok.İçinde 1989 PoP da var.

Splinter Cell Double Agent : 25 TL.Kutulu.Kitapçıklı.

Guitar Hero Legends of Rock: 25 TL.Kitapçıklı.Kutulu

Smackdown vs Raw 2008-15 TL.Kitapçılı Kutulu.

NBA Live 2008.Kitapçıkolı.Kutulu.Kılcak çizikler var ama kesinlikle sorunsuz çalışır.

Tooplu alımda : 200 TL.
İlgilenenler PM atsın.Pazarlık payı vardır ancak mantık çerçevesinde.

1 kez düzenlendi. En son 12/09/2011 22:13 tarihinde YGTR tarafından düzenlenmiştir.

Re: Satılık Tertemiz Popüler Nintendo Wii Oyunları-Black Ops,Mario Galaxy,Resort,Monster Hunter ve Dahası
10 November 2011 20:56
Hacı fiyatlar çok uygun da onu burada satın alan olcağını sanmıyorum. Bu forumda softmod'suz wii kullanan yoktur herhalde. Yabancı bi' siteden satmayı dene bence.
Re: Satılık Tertemiz Popüler Nintendo Wii Oyunları-Black Ops,Mario Galaxy,Resort,Monster Hunter ve Dahası
23 November 2011 16:52
ben almak istiyorum oyunlar duruyo muu
22 January 2012 17:58
thebluespirit
Hacı fiyatlar çok uygun da onu burada satın alan olcağını sanmıyorum. Bu forumda softmod'suz wii kullanan yoktur herhalde. Yabancı bi' siteden satmayı dene bence.
Evet Bendede softmod var sahibinden.com da satabilirsin.(ücretsizdi sanırım satış)

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
22 January 2012 22:27
Abi kimse almaz bence, ümidini kırmak istemem ama burda satamazsın bence sad smiley
25 March 2012 15:52
Hala günceldir.
13 April 2012 15:09
herkez okadar yazmıs oyuzden aynı seyin üstüne yazmıyacağımda mh3 sadece oyunmu?

04 May 2012 18:40
hala geçerlimi (gereksiz bir soru)
04 May 2012 22:11
evet geçerlidir hala.oyunların hepsi elimde.
05 May 2012 12:31
Bana wii sports resotu kapıda ödeme ile gönderebilirseniz 30 tl ye alıyorum teşekkürler bu arada orjinal ve çalışıyor demi / versiyonu pal mı /
çizik durumu nedir

1 kez düzenlendi. En son 05/05/2012 17:57 tarihinde 32UMUT32 tarafından düzenlenmiştir.
09 July 2012 14:15
Merhaba,
Oyunlar hala mevcut mu mevcutsa hangileri mevcut öğrenebilir miyim?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!