Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Alınık - remote control - nunchuck varsa mot. plus

Gönderen frknksz 
Alınık - remote control - nunchuck varsa mot. plus
11 September 2011 09:02
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi eğer elinizde fazladan sağlam nunchuck ve remote control varsa almaya talibim. 0 almak açıkçası çok pahalı geliyor. sıfır yan sanayi bile 90 lira olmuş.
Yurt dışından 40 tl ye remote plus ve nunchuck getirttim nunchuck arızalı çıktı. site yetkililerine durumu anlattım ve onlarda zararımı telafi etmek için bana 23 tl lik indirimle 2. bir set sattılar 17 tl ye aldığım 2. sette nunchuck sağlamdı ama onun da yukarı ve sağ tuşu çalışmıyor confused smiley
4. sete ihtiyacım var ama yurtdışından sipariş verip risk almak istemiyorum.
Sonuç olarak satmak isteyen benimle iletişime geçsin. ciddi alıcıyım ankarada oturuyorum kargo ücreti vs karşılarım. ürünü kargoya vermeden paranızı gönderirim.

Re: Alınık - remote control - nunchuck varsa mot. plus
11 September 2011 09:32
pahalı gibi görünsede orjinal ürün zaman içinde kar sağlar düşüncesindeyim.bence muhakkak orjinal al.ben öyle yaptım pahalı ama sorunsuz oldu.

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
12 September 2011 17:12
sıfır alınca çok masraflı oluyor. sıfır gitar hero seti getirtiyorum 350 tl ye, sıfır cyberbike alacağım 320 tl ye, bir joysticke 170 tl vermek çok geliyor. Yok mu satan?
13 September 2011 09:46
yani satılsa bile öyle sandığın gibi ucuz olacağını sanmıyorum... bir remote + nunchuk 200 tl yi geçiyor.sana saçma gelsede o adam muhtemelen senden önce o parayı vermiştir winking smiley

ki esasına bakarsan 2. kol arıyanlar bence 2. el wii alsalar daha karlı olur.en azından yedek adaptör sensör bar ve makinede ellerinde olur.brick edene kadar yüklenebilirler korkmadan....tabi bu sana daha saçma gelmişte olabilir bilemiyorum

13 September 2011 19:18
s-co
yani satılsa bile öyle sandığın gibi ucuz olacağını sanmıyorum... bir remote + nunchuk 200 tl yi geçiyor.sana saçma gelsede o adam muhtemelen senden önce o parayı vermiştir winking smiley

ki esasına bakarsan 2. kol arıyanlar bence 2. el wii alsalar daha karlı olur.en azından yedek adaptör sensör bar ve makinede ellerinde olur.brick edene kadar yüklenebilirler korkmadan....tabi bu sana daha saçma gelmişte olabilir bilemiyorum

yoo saçma gelmedi
ki zamanında böyle bir düşüncem vardı. (hatta ben sıfır makina alacaktım o zamanlar 300 tl ye kampanya vardı) baktım çok para gidecek çinden ucuza getirttirdim. ucuz etin yahnisi de pek yenmiyor açıkçası
13 September 2011 19:41
3 ay önce aşağıda verdiğim linkteki kumandayı satın aldım. Hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

http://www.dealextreme.com/p/genuine-wii-remote-wireless-controller-white-30499
13 September 2011 20:06
sıfır remote artı nunchuk motion plus entegreli üstelik orginal nortec ürünü 130 tlye verebilirim istersen
13 September 2011 20:55
shadowman_20
3 ay önce aşağıda verdiğim linkteki kumandayı satın aldım. Hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Sayfada genuine yazıyor orjinal olduğunu iddia ediyorlar sanırım

16 September 2011 19:58
shadowman_20

Bu siteden 2 defa SKU 65451 den sipariş vermiştim. 22 dolara nunchuk motion remote 3lüsü aldım nunchuck çalışmayınca 10 dolara yeni bir set aldım çalıştı ama yön tuşlarından 2 tanesi çalışmıyor, Sonuç olarak aldıklarım oldukça kalitesizler. Pek güvenim kalmadı bu siteye

ejdersin
sıfır remote artı nunchuk motion plus entegreli üstelik orginal nortec ürünü 130 tlye verebilirim istersen
daha önce de dediğim gibi 4. set olacak bu alacağım. o yüzden sıfır almak istemiyorum. 130 tl sıfır için uygun belki ama benim için pahalı hocam, teşekkürler

s-co
shadowman_20

Sayfada genuine yazıyor orjinal olduğunu iddia ediyorlar sanırım

DX'teki yorumları okudum, 3 tanesinin 2 tanesi pek de iç açıcı değil
11 October 2011 22:31
ben satabilirim. remote ve nunchuku yan sanayidir sorunsuzdur 50tlye verebilirim.

1 kez düzenlendi. En son 11/10/2011 22:32 tarihinde gk85 tarafından düzenlenmiştir.
12 October 2011 13:49
sıfır 2 yıl garantili nunchuck fiyatımız şuan 35 tl
sıfır 2 yıl garantili remote fiyatımız 45 tl
sıfır 2 yıl garantili m+ fiyatımız 40 tl.

ürünlerde tamir yoktur birebir yenisiyle değişim garantimiz mevcuttur.

0212 660 93 51 kolay gelsin.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!