Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık Wii sports resort pack(siyah) 350tl

Gönderen s-co 
Satılık Wii sports resort pack(siyah) 350tl
10 September 2011 14:49
Cihaz NTSC dir Amerikadan yani
2adet remote+2motion plus+2nunchuk (hepsi siyah ve orjinal)
Kutu ve tüm içerisinden çıkanlar(stand oyunlar ve kablolar vs)
Softmodlu(sandisk 4gb kart içinde)
Şu an için versiyon 4.2U
Türkiye için çeviriciside dahil kutusunda temiz sorunsuzdur

Kurduğum mekan dar geldi ve açıkçası oynamak zor oluyor onun dışında Wii yi çok beğendim.
Daha hareketsiz kullanacağım bir konsol almayı düşündüğüm için satmak istiyorum

Düşündüğüm fiyat 400 tl

Düşünenler msj ile irtibat kurabilirler

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***

1 kez düzenlendi. En son 22/09/2011 15:38 tarihinde s-co tarafından düzenlenmiştir.

Re: Satılık Wii sports resort pack(siyah)
10 September 2011 19:35
Wii demi siyah confused smiley
10 September 2011 20:09
evet wii de siyah herşey siyah

wii beyaz olsaydı muhtemelen hersey beyaz olurdu (öyle bir takıntım var smiling smiley)

11 September 2011 09:50
Gece büyük bi hata sonucu motion plus uyumlu uzun silikonlardan birini öndeki yön tuşlarının ordan yırttım ne yazıkki sad smiley

Alıcı olursa fiyat konuşuruz.Yada varso ORJİNAL ve siyah ben alayım çok sinir bozucu bi durum...

12 September 2011 14:58
Ben siyah almayı düşünüyorum odada çok şık durur grinning smiley inşallah alırım smiling smiley
12 September 2011 15:55
Bencede çok şık duruyor ama siyaha göre zapper yok o kötü sad smiley

Alırsın niye alamıyasın forumda aktif olacak kadar ilgilisin.muhakkak olur winking smiley

12 September 2011 18:35
Saol dostum smiling smiley
12 September 2011 19:31
2 remote var heralde sende sadece remote satarmisin
12 September 2011 20:25
kardeşim eğer sıfır uygun fiyata bulamassam kesin alırım bunu fiyatta çok uygun 2 tane kumandası da var yani eğer hala fiyatlar yüksek olursa alırım kurban bayramına kadar ya da okul açılana kadar yani keşke kurban bayramına kadar kimse almasın diyorum ama neyse grinning smiley
13 September 2011 09:41
2 remote 2 motion plus 2 nunchuk var ayrı satmayı düşünmüyorum bu şekilde alan arkadaşın daha çok işine geleceğini düşünüyorum

umarım istediğini makineyi en kısa zamanda alırsın wiipartici winking smiley

13 September 2011 10:47
Saol s-co kardeşim smiling smiley
13 September 2011 20:59
satma bence birader pişman olursun, zarara da girersin winking smiley
o kadar fazla alan gerekmiyor ki hem, yarıçapı kolun kadar bir çembere denk bir alan yeterli olur oynamak için bence.
ben yatarak swordplay oynuyorum the finger smiley
hem zaten x360 veya ps3 aldığında ek olarak kinect veya move almayı düşüneceksin ve bir de bakacaksın ki wiiye harcadığın paranın 4 katı para harcamışsın ve çok da bir şey fark etmiyor. kinect zaten şişirme algılaması berbat-mış http://www.wiidewii.com/read.php?33,27934,27942#msg-27942 move desen görüntü kalitesi hariç aynı wii'yle. yani bir daha düşün derim ben smoking smiley

1 kez düzenlendi. En son 13/09/2011 21:00 tarihinde thebluespirit tarafından düzenlenmiştir.
13 September 2011 21:10
benim wii yi kurduğum alanda yarıçapı kolum kadar bir daire çizilmiyor çok ters bir mekan(kendi odam) sağ tarafta boşluk var ama sol taraf dolu.o atraksiyonlu oyunlar oynanmıyor cidden.

ama yinede satılmazsada dert diil zaten bu arada sürekli oyun deniyorum bu alanda oynanabilecek oyunlarla devam ediyorum...

Bu alanda play station move da olsa gene oynanmaz heleki kinect hayatta oynanmaz kendimi sakatlarım onun önünde hareket yapıyorum derken...

yani satılırsa xbox alabilirim o da kinectsiz yani direck normal controllerla devam başka çare yok smiling smiley yada bir ihtimal blue ray falan okuyo diye ps3 olur (sanki evde blue ray varda grinning smileygrinning smiley)

13 September 2011 22:04
ne diyorum YATARAK swordplay oynuyorum ben grinning smiley
13 September 2011 22:25
ben bu tvnin önündeki alıcı göz almaz falan diye karşısında durmaya çalışıyorum mümkün olduğunca.yere yatsam almaz sanırsam smiling smiley işte anlatmayla pek olmuyo gelip görmen lazım grinning smiley

14 September 2011 09:57
Arkadaş yatarak swordplay oynuyomuş vaybe grinning smiley bende denicem alırsam grinning smiley
14 September 2011 10:31
Benim mekan o kadar darki tv karsisinda yatmakta mumkun degil.zaten o sekilde oynayamam heralde.ya o bu degilde zaten ben spor oyunlarini gectim call of duty ve red steel 2 takiliyorum onlarda problem yok gayet mutluyum smiling smiley

14 September 2011 14:54
kuzenin yazlığın çatısından küçük olamaz grinning smiley orada bile oynuyorduk ama resort olmuyor spinning smiley sticking its tongue out bir de nişan almalı falan oyun değilse alıcıyı zaten kullanmıyor winking smiley
14 September 2011 15:38
spor oyunları dışında bi poroblem yok.genelde raket savururken sağa sola çarpılıyor smiling smiley

Re: Satılık Wii sports resort pack(siyah) satış iptal
22 September 2011 15:37
Cihaz brick oldu satış iptal

1 kez düzenlendi. En son 05/11/2011 22:32 tarihinde s-co tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!