Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Kiralık Lego Batman (PAL)

Gönderen Tuzruhu 
Kiralık Lego Batman (PAL)
15 July 2011 10:46
Merhaba arkadaşlar,

İstanbul içinde oyunu kiralamak isteyenler olursa benimle irtibata geçebilirler. Elden de verebilirim. Çalıştığım yer merkezi bir yerde Beşiktaş'ta. Sabah 9:30'dan akşam (iş yoğunluğuna göre) belli olmayan bir saate kadar (mesai saati 19:00'da bitiyor) iş yerinde bulunmaktayım.

Oyunumuz Lego Batman. Daha 1 kere kullanıldı softmod için.

Fiyatına gelince makul bir şeyler yaparız. Öğrenci indirimi, yaz kampanyası (Maksat herkes faydalansın)

Şehir dışına da isteyen olursa gönderebilirim. Kargo masrafları alıcıya ait olmak üzere tabii ki.

1 kez düzenlendi. En son 15/07/2011 10:47 tarihinde Tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.

Re: Kiralık Lego Batman (PAL)
15 July 2011 13:47
Paylaşım bu mudur budur

18 July 2011 07:30
Ohhooooo kimse istemiyor, bedavaya oyun kiralıyorduk, öğrenci indirimi kılı tüyü (para da istemedik sadece kargo masrafı karşı tarafa ait dedik ama beğenilmedi galiba bu kampanya). Millet istemiyormuş demekki.

Bende konuyu bir daha açmamak üzere kapatıyorum.
23 July 2011 08:02
valla ben isteyebilirim ama ankaradayım yeni wii aldım softmode yapmak için oyun arıyorum hala düşünürseniz görüşelim
31 July 2011 17:31
merhaba oyun hala duruyorsa bende soft mod için arıyordum teşekkürler
01 August 2011 22:24
İstanbuldayım, oyunu kiralamak istiyorum.
07 August 2011 23:35
nerede ikamet ediyorsunuz ? kiralamak için...
08 August 2011 08:12
Erenköy
08 August 2011 11:55
Yakınız, elden alabilirim.
kirası ne olur ?
08 August 2011 14:43
Oyun sizde varsa ben sizden kiralayacağım, oyun bende yok.Sanırım benim size oyunu kiralayacağımı sandınız.Yanlış anlaşılma var smiling smiley
15 August 2011 12:29
Arkadaşlar kusura bakmayın, birkaç gündür sağlık sebepleri yüzünden foruma giremedim. Oyunu kiralamak isteyen arkadaşlar, artık buna gerek kalmadı. Iphone 4 jailbreak nasıl internet üzerinden online yapılıyosa bu da aynı şekilde yapılmaya başladı "Letter Bomb" sayesinde.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 70
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!