Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Black + 549tl+ Full+ Garantili

Gönderen nemre7 
Nintendo Wii Black + 549tl+ Full+ Garantili
17 February 2011 01:22
Arkadaşlar öncelikle 2 haftalık wii süresinde verdiğiniz yararlı bilgilerden dolayı teşekkürler.
Gelelim Wii ye smiling smiley

Ürün kutusunda temiz, çiziksiz, sorunsuz bir şekilde verilecektir. Zaten ürünü alışveriş esnasında deneriz.Garantisi bozulmamıştır. Ocak 2011 de Vatan Computer den alındı.

Kutu içindekiler;

- Wii Black oyun konsolu

- 1 adet remote controller + motion plus (silikon korumalı)(İnside MP)(Orjinal)

- 1 adet remote controller (silikon korumalı)(Orjinal)

- 2 adet nunchuck(Orjinal)

-1 adet Wii Black Direksiyon(Orjinal)

-Wii Fifa 2011+Wii Mario Kart+Wii Sports (Hepsi Orjinal)

-320 GB Toshiba Harddisk

-Televizyon girişi (Soket)

-Adaptör

-Controller Algılama çubuğu (+Sabitleme bandı)

* Ürün 2011 Ocak ayında Vatan Computerden alındı. Garantisi-Faturası+bütün kitapçıkları mevcut.

*Konsol da softmod kurulu. Garantisi gitmemiştir yani makinenin içi açılmadı.Ayrıca kopya oyun çalıştırabiliyorsunuz.

*Harddisk içinde 20 ye yakın oyun yüklü. İstediğin oyunları söylerseniz ekleyebilirim.

*2 hafta kullanıldı hiçbir sorun yoktur.

* + Bilgilendirme CD si verilecektir. Wii ye nasıl oyun atabileceğiniz. Gereken programlar. Yapmanız gerekenler-yapmamanız gerekenler vb.

Niye senden alalım?

Çünkü; ben ne bunun işini yapıyorum nede ithalat-ihracat ını. Bende sizin gibi öğrenciyim ne yalan var ne de dolan. 2 gün sonra sorun mu oldu ara beni yardımcı olayım. Oyunlar kolay mı geldi ara beni kapışalım smiling smiley Demek istediğim paraya ihtiyacım olduğundan sattığım ve elden satacağım için bir sıkıntınız olmasın.İyi günler.Saygılar...

Bütün bunlara istediğim 649 TL tabi pazarlık konuşulur. Acil ihtiyaçtan fiyatı düşürdüm arkadaşlar 549 TL !
Saygılar...

Ulaşım: 1.Forum içi mesaj.
2.Tel no: 537 558 88 87
3.Mail: emre-aygun@hotmail.com

2 kez düzenlendi. En son 20/02/2011 11:30 tarihinde nemre7 tarafından düzenlenmiştir.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!