Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Bursadan Satılık Nintendo DSİ Siyah 200 TL

Gönderen baryburton 
Bursadan Satılık Nintendo DSİ Siyah 200 TL
31 January 2011 17:13
Arkadaşlar Avusturyadan 01.12.2009 tarihinde aldığım nintendo dsi mi satıyorum,cihaz çok temiz ve çok çok az kullanılmıştır ve hiçbir arızası yada sorunu yoktur.Makina da 1.4.1 versiyon yüklüdür ve güncelleme yapılmış r4i veya acekardlar ile sorunsuz çalışmaktadır.İçinde Flipnote Studio ve WarioWare Snapped oyunları yüklüdür ve bunun dışında 500 nintendo points vardır.

Geldiği ilk günden itibaren dokunmatik ekranda hori ekran koruyucu ile kullanılmaktadır ve ekranlarda toz dışında birşey yoktur.Üründe tek kusur diyebileceğim şey ilk geldiğinde bataryayı çıkarmak istemiştim ve uygun tornavida bulamayıp bıçak ile açmaya çalışmıştım,bunun sonucunda sadece arka batarya kapağındaki vidalardan biri yalama oldu,bir elektronikçiye götürülüp çıkarttırılabilir.Bunların dışında ürünün yanında Speedlink marka çok şirin taşıma çantasınıda yanında hediye ediyorum.Bursa içi elden teslim olarak verebilirim,alıcak arkadaşlar deneyip oynayabilirler...

Evet ürün için istediğim ücret 200 Tl..

baryburton@gmail.com

Not:Çok oynamadığım için alet tozlanmış resimleri çektikten sonra pc yükleyince farkettim resimlerde görünenler toz parmak izi ve stickerın kabarmış yerleridir,çizik değildir...

Tel:0224 246 24 36

Oğuzhan Esen

Re: Bursadan Satılık Nintendo DSİ Siyah 200 TL
01 February 2011 13:41
Hocam alete talibim. Sizi aradım fakat cevap veren olmadı. Resimler de çıkmıyor,tekrar eklerseniz sevinirim.

01 February 2011 15:14
djbaha
Hocam alete talibim. Sizi aradım fakat cevap veren olmadı. Resimler de çıkmıyor,tekrar eklerseniz sevinirim.

Imageshack olduğu için resimler gözükmüyor, linklere tıklarsan açılan pencerede görebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
01 February 2011 19:12
djbaha

Hocam kusura bakmayın sağlık ile ilgili bir problem vardı o yüzden ulaşamamışsınız.WiiCrazy'nin dediği gibi open image yazan yerlere tıklarsan resimleri görebilirsin.Cep numaramıda yazıyorum oradan ulaşabilirsin,saygılar...

0533 431 00 70

baryburton@hotmail.com

1 kez düzenlendi. En son 01/02/2011 19:13 tarihinde baryburton tarafından düzenlenmiştir.
01 February 2011 19:21
@baryburton : Bu arada resimleri "Dosya ekle" fonksiyonunu kullanarak ekleyip, imaj ekleme ile de linklerini verip mesajının içinde görünmesini sağlayabilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
05 February 2011 10:03
Arkadaşlar ürün satılmıştır smiling bouncing smiley

Yaw şimdi düşünüyorum dsi xl alsam mı yoksa 3ds yimi beklesem...
05 February 2011 10:19
Pek tabii ki 3DS beklenir. Geçen sene benim de DSiXL'e niyetim vardı, Almanyadan getirtecektim ama kısmet olmadı. Mart'ın 23'ünde çıkıyor 3DS, kesinlikle alınır. Buradan Avrupada yaşayıp Türkiye'ye gönderebilecek arkadaşlara göz kırpıyorum smiling smiley

05 February 2011 13:27
Benimde gözlerim şaşı oldu kırpmaktan smiling smiley

05 February 2011 13:49
Ya aslında benim dayım var avusturayada yaşayan orada 200 euro ya dsi xl 25. yıl mario özel paketi buldum.Ona aldırmak istiyorum ancak forumlarda arkadaşlar kargo ile gönderirse gümrükte sorun olur diyorlar,hediye olarak gönderse bile.Bu konuda bir fikri olan var mı ?
05 February 2011 14:25
150 Euro üstü olursa sorun oluşturur diye biliyorum kargo ile gönderirse. Hediye paketi falan yapılırsa belki birşey olmaz, dayın Türkiye'ye gelecekse yanında getirebilir.

Bu konuda en iyi bilgiyi Ozay verir.
05 February 2011 14:40
Evet normalde 150 euro üstü vergi alıyorlar ama bu alışverişlerde geçerli.Sonuçta dayım bunu bana hediye olarak gönderecek ve içine fatura vs koymayacak,nereden bilecekler ki tutarını.Bahsettiğiniz arkadaş detaylı bilgi verebilirse çok sevinirim,dayım yarın gidicek ona göre kendisine 200 euro vereceğim...
05 February 2011 14:45
ozay şurada bir link paylaşmış. [bursagumruk.gov.tr]
09 February 2011 16:57
Dostum teşekkürler güzel paylaşım ancak aklıma şu takıldı,konuda 150 Eur ya kadar olan eşyaların vergiden muaf olduğu yazılmış ancak bu tutara kargo ücreti dahil midir değil midir ? 149 euro ya xl buldum ancak kargo eklendiğinde ücret 172 oluyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaş beni aydınlatırsa çok sevinirim...
09 February 2011 17:03
O link yanında getirdiğin paketleriçin geçerli diye biiyorum. Kargoda farklı yürüyor işler.
09 February 2011 17:44
2-3 kısmında kargo ilen gelen eşyalar ile ilgili bilgiler var orada yazıyor...
05 March 2011 20:00
Arkadaşlar konuyu okuyup merak edenler olabilir diye yazıyorum,Ebay'den sipariş verdiğim Nintendo DSİ XL Burgundy konsolum bugün sağ sağlim teslim edildi smiling smiley Toplamda bana 182 dolar a mal oldu ve herhangi bir vergi ödemedim...
12 March 2011 11:00
@baryburton : 3DS çıktıktan sonra doğru bir hareket olmamış ama gümrük vergisi olmadan yurtdışından sipariş yapabilmiş olmak epey mutlu etmiştir sizi smiling smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!