Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Aksesuarları

Gönderen khalkedon 
Wii Aksesuarları
17 February 2010 21:06
Wii Taşıma Çantası (çok şık bir çantadır): 30 tl.

Wii Component Kablo: 20 tl.

Wii Scart (RGB ) Kablo: 20 tl.

Wii Drieksiyon: 15 tl.

Wii Tabanca: 15 tl.

Wii Zapper Tabanca: 30 tl.

Boks Eldivenleri: 20 tl.

Kontorland Sports Pack: 30 tl.

Wii Fit Silikon Kılıf: 25 tl.

Ulaşım Bilgileri:

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy-İSTANBUL

Tel: (0212) 571 30 71

GSM: 0536 480 55 03

Tarif1: Carousel ve CapaCity alışveriş merkezi (bilindik merkezlerdir) sağ tarafınızda kalacak şekilde ana cadde üzerinde trafiğin akış yönüne doğru ilerleyin. 300 metre kadar ilerde sağ tarafınızda İskele Caddesini göreceksiniz. İskele Caddesine girin, 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.

Tarif2: İstanbul Caddesi üzerindeki Ender Alışveriş Mağazasının karşısından İskele Caddesine gireceksiniz. 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.

Tarif3: Bakırköy Vergi Dairesi yanı. (Herhangi bir esnafa sorsanız tarif eder).

Toplu taşıma yolunu tercih edenler için ulaşım yolları:

Ulaşım1 (Deniz Otobüsü): Kadıköy ve Bostancı’dan Bakırköy’e deniz otobüsü seferleri vardır. Deniz otobüsünden indikten sonra 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Deniz otobüsünden indikten sonra üst geçitten geçin. Sağ taraftaki merdivenlerden inin ve doğruca devam edip 3. soldan İskele Caddesine girin. İskele Caddesinin sonuna kadar yürüyün. Sondan 1.sokağın köşe başındayız (sol taraftaki köşe başındayız).

Ulaşım2 (Tren): Eminönü’nden trenle direkt olarak Bakırköy’e ulaşım vardır. 10. istasyon Bakırköy durağıdır. İstasyondan 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Trenden indikten sonra hemen sola dönün ve ilerdeki merdivenlerden dışarı çıkın. Çıktıktan hemen sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım3 (Tramvay): Eminönü’nden tramvaya binin. Zeytinburnu istasyonundan Bakırköy'e aktarma yapın (Havaalanı istikameti). Bakırköy istasyonunda inin. İstasyonun önündeki minibüslerle Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım4 (Sarı Dolmuş): Taksim’den gelmek isteyenler; Taksim Meydanı’ndaki çiçekçilerin aşağısından sarı dolmuşlarla direkt olarak Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelebilirsiniz. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım5 (Metrobüs): Metrobüs’le gelmek isteyenler; İncirli durağında inin. İncirli Caddesi üzerine gelip Bakırköy’e giden otobüslerden birisine binin ve Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

4 kez düzenlendi. En son 17/03/2010 17:51 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
Re: Wii Aksesuarları
23 February 2010 06:45
Khalkedon,

Şarj standım vardı ama sanırım piller bozuldu, bu pillerden ayrı olarak var mı sende.. aslında kasılsa yapılabilir şarjlı normal piller ile ama lehim işine vs grimek lazım smiling smiley
17 March 2010 07:47
DuncanIdaho
Khalkedon,

Şarj standım vardı ama sanırım piller bozuldu, bu pillerden ayrı olarak var mı sende.. aslında kasılsa yapılabilir şarjlı normal piller ile ama lehim işine vs grimek lazım smiling smiley

Ayrıca şarj edilebilir pil ya da şarj standı yok maalesef.
18 March 2010 01:03
yav aga bu eldivenlere wiimote mu takiliyor, bak bunlar guzelmis,fiyatta iyi
15 April 2010 21:36
dedezade
yav aga bu eldivenlere wiimote mu takiliyor, bak bunlar guzelmis,fiyatta iyi

Evet, remote ve nunchuck eldivenlere takılarak oynanıyor.
tym
10 May 2010 17:46
direksiyon resimdekinin aynısı mı? arkasında wii yazısı varmı aynı şekilde?

birde orjinal Classic Controller Pro ve ya Normali var mı sizde varsa fiyatı ne kadar
11 May 2010 11:30
Öncelikle çok sevimli bir avatarının olduğunu söylemek istiyorum smiling smiley

Direksiyon tıpa tıp her şeyiyle aynı ancak üzerinde sadece Wii yazmıyor. Bu fotoğrafı ya da fotoğrafları koymamadaki amaç profesyonel ortamda bol ışıkla çekilmiş olmasından dolayıdır. Genelde resimdekilerle bire bir aynı olmayabiliyor ancak yaklaşık olarak benzerleridir. Üşenmeyip ürünle ilgili ön taraf ve arka taraf olmak üzere iki adet fotoğraf çektim, lütfen bir göz at smiling smiley

2 kez düzenlendi. En son 11/05/2010 11:35 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
tym
11 May 2010 14:28
hem avatar ( scribblenauts ) hemde fotoğraflar için teşekkür ederim.

bundan bir tane istiyorum.

birde orjinal Classic Controller Pro ve ya Normali var mı sizde varsa fiyatı ne kadar
tym
14 May 2010 12:17
tym
hem avatar ( scribblenauts ) hemde fotoğraflar için teşekkür ederim.

bundan bir tane istiyorum.

09 June 2010 18:32
Merhaba Khalkedon ile alışveriş yapmayı düşünenlere önerim kesinlikle güven prensibine dayalı çalışıyorlar.. söz verdikleri zamanda teslim ediyorlar
ayrıca ilgili saygılı ve özenliler bunlar benim içinde öncelikli olduğu için alışverişden son derece memnun kaldım.Onlara teşekkür ediyorum ..
Birdaha ki alışverişimde yine onlar ile gerçekleşecek..Ayrıca hesaplı ürün satıyor olmalarıda göz ardı edilemez.. Tekrar teşekkürler ve iyi çalışmalar diliyorum.
06 July 2010 21:39
Merhaba zahmet olmazsa "Wii Taşıma Çantası" nın da bir kaç resmini çekip foruma koyabilir misiniz? Almayı düşünüyorum da
08 July 2010 13:22
Hocam Motions Plus ve Zapper almayı düşünüyorum.Fiyatlarda henüz indirim olmadı mı acaba ?
05 September 2010 18:59
merhaba,
2 adet Wii remote üzerinde motion Plus'lar bağlı olarak şarj edilebiliyormu ve böyle bir şarj cihazının fiyatı nedir?
Saygılar
06 February 2011 12:32
Resimler gözükmüyor confused smiley

Ben silah aparatları ile ilgili birşey soracaktım.
Light Gun iki parça halinde mi ? Yani arka kısmı çıkarıp sadece tabanca gibi kullanılabiliyor mu ?
Bu ürünü mü tavsiye edersiniz yoksa Mr Smith' i mi ?

1 kez düzenlendi. En son 06/02/2011 12:33 tarihinde wiiheey tarafından düzenlenmiştir.
25 April 2011 21:10
Merhaba
CTA sure shot tüfek varmıdır varsa fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!