Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Remote Controller

Gönderen khalkedon 
Remote Controller
15 February 2010 21:59
Remote Controller 100 tl.
NOT: Ürün orjinal değildir fakat orjinalinden ayırt etmeniz mümkün değil, o kadar iyi smiling smiley Bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilrisniz.

Bu ürün hakkında ayrıca bir açıklama yapmak istiyorum. Piyasada çok çeşitli taklitler dolaşmakta bir çoğu vasat denecek kadar kötü ve ucuz. Benim satışını yaptığım ürün bir taklit ürüne göre ucuz sayılmaz ancak dediğim gibi bu ürünü orjinalinden ayırt etmeniz mümkün değil.

Bir remote controller alırken şunlara dikkat edin:
*Remote Controller'un üzerindeki hoparlörden çatlak, cızırtılı sesler gelirse kesinlkle uzak durun.
*Gene hoparlörden durduk yere duyulabilir boyutlarda bir inilti sesi var ise dikkatli olun.
*Diğer bir nokta; Remote Controller üzerindeki 4 adet led ışığın göz alıcı olmamasına dikkat edin. Flu (bulanık) olması gerekir 4 ışığında.
*Remote Controller'un üzerindeki artı (+) ve eksi (-) tuşlarına bastığınızda çok fazla gürültülü tuşlanıyorsa bu da aklınızda olması gerekenlerden br tanesidir.

3 kez düzenlendi. En son 15/02/2010 22:13 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
Re: Remote Controller
16 February 2010 15:36
bu urunu burdan alan cikmaz ztn sadece burdan degil cogu yerden cikmaz dealextreme di sanirsam ordan hem daha ucuz hem kaliteli orjinal urun alir millet
16 February 2010 15:59
129912994
bu urunu burdan alan cikmaz ztn sadece burdan degil cogu yerden cikmaz dealextreme di sanirsam ordan hem daha ucuz hem kaliteli orjinal urun alir millet

Haklısın 129912994, benim de dediğim gibi ürün ucuz değil pek. Dealextrem'den yeri geliyor benim de sipariş ettiğim ürünler oluyordu. Ancak ne yazık ki dealextreme'e sorunlu bir ürünü iyade edebilmek imkansız. En azından dikkatli olun, en azındna benim başıma geldi bir daha yapmıyorum. Kazancımdan çok zararım oldu.

1 kez düzenlendi. En son 16/02/2010 16:00 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
16 February 2010 16:13
yav ben anlamiyorum burda yani hollanda da orj. gecen arkadas almis 39 euro oda 80 tl yapar,orj.olmayanlar pazara dustu diyebilrim yani fiyatlari siz tahmin edin.bu benim guzel memleketimde neler oluyor anlamiyorum niye bu kadar pahali ,varya isi gucu birakip bir minubus alip yollara dusecem macara kadar gumruk yok ordan sonra her gumruk 5 bilemedin 10 eurosmiling smiley gerci tr gumrugunde para hala geciyormu bilmiyorum getirip kamu hizmeti yapacam...
16 February 2010 16:18
dedezade
yav ben anlamiyorum burda yani hollanda da orj. gecen arkadas almis 39 euro oda 80 tl yapar,orj.olmayanlar pazara dustu diyebilrim yani fiyatlari siz tahmin edin.bu benim guzel memleketimde neler oluyor anlamiyorum niye bu kadar pahali ,varya isi gucu birakip bir minubus alip yollara dusecem macara kadar gumruk yok ordan sonra her gumruk 5 bilemedin 10 eurosmiling smiley gerci tr gumrugunde para hala geciyormu bilmiyorum getirip kamu hizmeti yapacam...

Bazı şeyler bizim elimizde değil mesela toplu ürün getirmek gibi. Getirenin de tekelinde olduğu için yüksek fiyatlı oluyor. Sırf bu yüzden yüksek fiyatlıdır.

Keşke dediğin gibi buralara getirebilsen smiling smiley

Buradaki orjinal bir ürünün fitaı da wiiplay oyunuyla birlikte 170 tl. Tek olarka da satışı yok mağazalarda. Wiiplay oyunuda çok işe yarar bir oyun değil. Şunu bir daha tekrarlamak isterim: bu ürünün orjinalinden ayırt etmeniz neredeyse imkansız.

1 kez düzenlendi. En son 16/02/2010 16:23 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
04 September 2010 13:52
khalkedon abi benim kuzen geçenlerde wiimote'u bowling oynarken atmak suretiyle bozdu,benim de cios,hbc,ios,kopya oyun vesaire tüm planlarım uçtu gitti yarıda kaldı. Orjinal fiyatları bilmiyorum ama sen 170TL demişsin çok fazla,olmassa senden almayı düşünüyorum. Taksit yapıyo musun? grinning smileygrinning smiley
04 September 2010 15:38
tek olarak satılınmıyor ama orjinali yaklaşık 160 liraya Motion Plus ile beraber satılıyor hem de 2 sene garantili. bence sende çok pahalı .
05 September 2010 03:59
ikinci elden vazgecemem bozulursa alirim 10 euraya kullanirim 10 ay daha smiling smiley gerci 1 seneyi gecti bisey olmadi ama gercekten pahali ama su cumleye dikkat getirenlerin tekelinde cok hakli bence khalkedon.
05 September 2010 12:04
MotionPlus zaten tek başına 60TL,eğer Remote'la birlikte 160TL'yse almak lazım,ziraa fiyatı khalkedon'dan alınmış imitasyon Wiimote+Orjinal MotionPlus fiyatına denk geliyor + ikisi de orjinal. Yine de;
-khalkedon abiii duy sesiimiiii taksit yapıyor musun grinning smiley
05 September 2010 14:20
hatta 157.49 lira mesela d&r da . işte bu da linki
26 December 2010 02:36
deal exterem rocks , ebay'den aldım ilk khalkedon un dediği gibi bakalit tava sapı cıktı bi set de deal extrem den getirtim 16 dolara gayet ii cikti ,siz siparis verirsiniz bozuk cıkar bişi diyemem ama benim set suan icin ii
10 July 2011 21:23
kardeşim gelirken isviçreeden getirdi motion plus entegreli 90 tl orjinl varsa imkan yurt dışı
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!