Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Motion Plus

Gönderen khalkedon 
Wii Motion Plus
15 February 2010 21:31

Orjinal Wii Motion Plus, fiyat: 60 tl.

Orjinal olmayan Wii Motion Plus, fiyat: 40 tl.

Ürün orjinaldir. Paket içinden bir adet motion plus ve remote controller'ı da kaplayan silikon kılıf çıkmaktadır.

Wii Remote için yeni bir donanım eklentisi olan MotionPlus, size kılıç bile kullandıracak. Hem de en
gerçekçi şekilde! Wii MotionPlus nasıl çalışıyor?

Nintendo 'nun Wii Remote oyun kumandası kullanıcıların hareketlerini algılayarak eğlenceli bir oyun
ortamı oluşturulmasını sağlıyor. Bu şekilde insanlar basit kumandalar kullanarak parmaklarıyla değil
bütün vücutlarıyla oyun oynuyorlar. Wii MotionPlus eklentisi ise bu kumandalara jiroskop sistemi
ekleyerek hareketleri daha iyi şekilde Wii 'ye aktarmaya yarıyor . Wii için bu ürünleri geliştirilen
InvenSense firması bir video yayınlayarak jiroskop ve ivmeölçerleri beraber kullanarak ne tür
hareket algılama sistemleri geliştirdiğini anlatıyor. smiling smiley

Motion Plus'la ilgili tanıtıcı bir video

Ulaşım Bilgileri

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy-İSTANBUL

Tel: (0212) 571 30 71

GSM: 0536 480 55 03

2 kez düzenlendi. En son 04/05/2010 08:31 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
Re: Wii Motion Plus
24 March 2010 23:21
kargoyla gönderim yapıyor musunuz? veya çeşitli alışveriş sitelerinde (gittigidiyor gibi) satış yapıyor musunuz ?
15 April 2010 21:35
DonkanShinigami
kargoyla gönderim yapıyor musunuz? veya çeşitli alışveriş sitelerinde (gittigidiyor gibi) satış yapıyor musunuz ?

Selamlar,

Evet kargo ile gönderi yapıyoruz. İlgili hesap numarasına parayı EFT ya da havale yaptıktan onra verilecek olan kargo adresine ürün gönderilir. smiling smiley
16 April 2010 12:50
fiyat hala 60 mı smiling smiley ne zaman indirime gidiyorsunuz 40a olma mı smiling smiley

yirmiuc.com
22 April 2010 16:16
Selamlar,

Evet fiyathala maalesef 60 tl. İnşallah bir indirim olacak yakın zamanda. Bu arada şimdilik ürün de yok şu anda. Bir hafta içind egelecek inşallah.
04 May 2010 08:28
Selamlar herkese,

Wii motion plus orjinal olmayan ürün gelmiştir.

Ürünün denemesini bizzat yapmış bulunmaktayım. Wii Sports Resort oyunundaki bir kaç bölümde deneme yaptım. Kılıç oyunu (sword play), masa tenisi ve basketbol. Kesinlikle orjinaline göre hiç bir fark yoktur. Hassasiyet ve algılama bire bir aynıdır.

Ürünün ablajı yoktur.

Silikon kılıfı mevcuttur.

Fiyatı 40 tl.

1 kez düzenlendi. En son 04/05/2010 08:51 tarihinde khalkedon tarafından düzenlenmiştir.
10 August 2011 22:32
Selamlar. Benim wiinin yanında motion plus inside siyah controller verdiler. normalin altına bu aparatı takınca uzun olacak sanırım. Sizde motion plus inside controller var mı ve fiyatı ne kadar?

edit: vay anasını dışardan daha aktif bi foruma benziyodu. neyse zaten vatandan buldum 150 liraymış. teşekkürler yine de. smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 13/08/2011 10:46 tarihinde DeathDrain tarafından düzenlenmiştir.
13 August 2011 20:41
şimdi sana remote plus verdilerse neden tekarar altına aparat (m+) takacaksın ki? zaten "inside" olarak geliyor confused smiley
13 August 2011 21:04
yo hayır bi tane daha almak istiyorum da aynısından inside olandan.
14 August 2011 21:27
ok anladım, eğer sports resort oyunun yoksa ve hem oyun hem remote+ almak istersen ben 169tl'ye almıştım d&r'dan. ayrıca fling smash ve play motion oyunlarıyla birlikte de satılıyor, tek başına da.
09 September 2011 15:27
Şey acaba Wii Remote ile Motion Plus gönderiyomusunuz sipariş edersek ve kargo üzretsizmi acaba confused smiley
10 September 2011 09:07
Yeni kumandalarda M+ dahili oluyor onlardan sipraiş edersen daha karlı olursun.
10 September 2011 15:42
Tuzruhu
Yeni kumandalarda M+ dahili oluyor onlardan sipraiş edersen daha karlı olursun.

Teşekkür ederim smiling smiley
24 October 2011 13:29
-

1 kez düzenlendi. En son 11/11/2011 23:06 tarihinde thebluespirit tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!