Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Khalkedon Ulaşım Bilgileri

Gönderen khalkedon 
Khalkedon Ulaşım Bilgileri
18 February 2010 10:14
Ulaşım Bilgileri:

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy-İSTANBUL

Tel: (0212) 571 30 71

GSM: 0536 480 55 03

Tarif1: Carousel ve CapaCity alışveriş merkezi (bilindik merkezlerdir) sağ tarafınızda kalacak şekilde ana cadde üzerinde trafiğin akış yönüne doğru ilerleyin. 300 metre kadar ilerde sağ tarafınızda İskele Caddesini göreceksiniz. İskele Caddesine girin, 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.

Tarif2: İstanbul Caddesi üzerindeki Ender Alışveriş Mağazasının karşısından İskele Caddesine gireceksiniz. 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.

Tarif3: Bakırköy Vergi Dairesi yanı. (Herhangi bir esnafa sorsanız tarif eder).

Toplu taşıma yolunu tercih edenler için ulaşım yolları:

Ulaşım1 (Deniz Otobüsü): Kadıköy ve Bostancı’dan Bakırköy’e deniz otobüsü seferleri vardır. Deniz otobüsünden indikten sonra 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Deniz otobüsünden indikten sonra üst geçitten geçin. Sağ taraftaki merdivenlerden inin ve doğruca devam edip 3. soldan İskele Caddesine girin. İskele Caddesinin sonuna kadar yürüyün. Sondan 1.sokağın köşe başındayız (sol taraftaki köşe başındayız).

Ulaşım2 (Tren): Eminönü’nden trenle direkt olarak Bakırköy’e ulaşım vardır. 10. istasyon Bakırköy durağıdır. İstasyondan 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Trenden indikten sonra hemen sola dönün ve ilerdeki merdivenlerden dışarı çıkın. Çıktıktan hemen sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım3 (Tramvay): Eminönü’nden tramvaya binin. Zeytinburnu istasyonundan Bakırköy'e aktarma yapın (Havaalanı istikameti). Bakırköy istasyonunda inin. İstasyonun önündeki minibüslerle Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım4 (Sarı Dolmuş): Taksim’den gelmek isteyenler; Taksim Meydanı’ndaki çiçekçilerin aşağısından sarı dolmuşlarla direkt olarak Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelebilirsiniz. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım5 (Metrobüs): Metrobüs’le gelmek isteyenler; İncirli durağında inin. İncirli Caddesi üzerine gelip Bakırköy’e giden otobüslerden birisine binin ve Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.
Re: Khalkedon Ulaşım Bilgileri
16 April 2010 12:52
artık size online satış yapan bir site şart olmuş bence smiling smiley

yirmiuc.com
22 April 2010 16:19
Nasıl vardın bu kanıya Yirmiuc smiling smiley

Aslında bu tip bir satış sistemi düşünmedik değil fakat 2 kişi olduğumuz için yeterince bir çok şeye vakit ayıramıyoruz. Bunun için zaman ayırabilecek 3. bir kişiye ihtiyaç var. Umarım bu da olur.

Düşüncen için teşekkürler.
22 April 2010 16:21
Online satış işi gerçekten zor. Satış sistemini kuracaksın, bankalar ile anlaşma yapacaksın. SSL 128 bit sertifikası satın alacaksın falan.

Biz de böyle birşey yapacaktık ama bie kazığın ucunu değil yontulmamış kısmını gösterdiler.
22 April 2010 16:35
Kesinlikle haklısın Tuzruhu smiling smiley

Bu konu ile ilgili bizim de ön araştırmalarımız olmuştu. Her şeyden önce dev firmalarla başedebilmek çok çok zor.
Sürekli denetim, gözetim altında olman gerekiyor.
12 October 2010 11:02
benim p3 3.50 napabilirim oyunları oynamak için 3.50 versiyonun kırılmasını beklemeleyim yoksa başka bir seçeneğim varmı?
12 October 2010 11:52
Downgrade edilebiliyor diye hatırlıyorum, harddisk sökülerek yapılabiliyormuş (Muş diyorum web'de böyle yazılar gördüm)...
19 November 2010 11:25
YARIN AÇIKMI DÜKKAN ??

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
19 November 2010 12:58
acik,ben tel ile gorustum

20 November 2010 10:08
davutcankrks
YARIN AÇIKMI DÜKKAN ??

Capslock'a dikkat edelim biraz.
21 November 2010 22:15
aga jb2 ler elime gecti, cok tesekkur ederim ilgin ve alakan icin.

06 May 2011 20:02
NTSC sürümü PAL sürüme çevirim işlemini nekadara yapıyorsunuz?
06 May 2011 20:52
Telefon ile ulaşırsan daha iyi olur çok geç cevap verir.
07 May 2011 11:21
tamam saol
05 July 2011 19:38
Tuzruhu acaba benim NTSC li wii yi kırdırsam PAL oyunları oynayabilirmiyim?Ve Khalkedon'un dükkanından başka yerde yaptırmamalımıyım?
06 July 2011 09:58
NTSC'li wii'de pal oyunlarını softmod ile rahatlıkla oynarsın. Vallahi orası senin bileceğin iş smiling smiley
06 July 2011 10:37
Peki bu softmode denen olay dvd ile mi yoksa nasıl oluyor?
06 July 2011 10:41
orjinal Lego Batman, Lego Indiana Jones Original Adventures, SSBB ile oluyor.
06 July 2011 10:46
Peki bu softmode olayında dvd ile mi oynanıyor yoksa nasıl oynanıyor?
06 July 2011 10:48
Olay çok karıştı ben en iyisi bi arayayım şu dükkanı
06 July 2011 10:55
Oyunlar DVD formatında. Evet DVD ile oluyıor, oyunu çalıştırıyorsun vs. vs. vs.
06 July 2011 11:29
25 October 2011 09:07
izmirde yeriniz tavsiye edeceğiniz bir yer varmı
wii softmood
01 June 2012 06:15
merhaba amerikadan wii black super mario oyun konsolum geldi.

softmood yapacagım icin icinde bulunan süper mario ve just a dance cd hic acmadan duruyor bu elimdeki orjinal cd satma imkanım varmı

zaten softmood yapmaya gelecegimden size oyunları cd acmak mantıksız oyunları satabilirmiyim yada degeri kadar ücretsiz wii oyunları yüklenebilirde .
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!