Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii ye çip acil

Gönderen anakin-skywalker 
wii ye çip acil
08 March 2010 07:33
çip alsam taktırsam hangisini önerirsiniz bir sürü çip var wasabi, wiikey2 lehimli lehimsiz bunların en son çıkanı hangisi yani softmod kadar iyi dlanı mesala wiikey2 var bu iyimi tüm oyunları açarmı fiyatı iyi gibi

Re: wii ye çip acil
08 March 2010 07:40
Yeni Wii'lerde kopya DVD çalıştırmak için board'un da değişmesi gerekiyor. Çip konusunda tecrübem hiç olmadı. Softmod'u öneririm.
08 March 2010 08:48
ModChip falan uğraşmaya değmez. Bir tane 2 GB'lık Sandisk SD kart al ve yazılımsal olarak kır Wii'yi. (SoftMod) thumbs up

Forumda detaylı rehberler istemedin kadar var ve çok kolay bir olay. winking smiley
09 March 2010 02:19
arkadaşlar kimse yanlış anlamasın, ama bu softmod 1 aydır uğraşıyorum, artık gına geldi profesyonel bir yardım bulamadık bir kaç arkadaş mesaj yazmış ama garanti veremiyor makina kitlenirse 1200 tl para harcadım ben buna, çipin böle sorun olcağını bilsem 2.el alırdım.Ben yarın çip taktıracam. wiikey2 tek sorum şu size; wiikey çiplere baktım wiikey1 var birde wiikey2 var. wiikey2 şekilden anlıyabiliyormuyuz yada açmadığı bir oyun varmı, güncelleme varmı, örnek red steel 2 yi açarmı?

NOT: ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

wiikey1

wiikey2

1 kez düzenlendi. En son 09/03/2010 02:21 tarihinde anakin-skywalker tarafından düzenlenmiştir.
09 March 2010 06:42
Wiikey1'i unut derim... artık güncellenmeyen bir çip...
Wiikey2 ya da başka çip ile ilgili de artısını eksisini tartarak kendin karar ver... forumda az çok çipler de tartışıldı. Brick edeceğine inancın bu kadar yüksekse lütfen montajı yapan arkadaştan da rica et çipte diğer bölgelerden update bloke etme özelliğini açsın. Ha bir de 4.2'ye geçtiğinde vay efendim ntsc oyunlar, ntsc-j oyunlar açılmıyor deme.
09 March 2010 09:34
wallaha sen iyi biliyon usta ama az çok 1 aydır uğraşıyorum delirecem valla) satsammı napsam ps mi alsam bu wii çok kastı beni
09 March 2010 12:05
Softmod'un neresinde takıldın?

Taş çatlasa en kötü ihtimalle bile olsa en fazla 2 saat süren bir işlem çünkü.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!