Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Menüsündeki Oyunları, Programları Sıralamamıza Yarayan Yazılım Var Mıdır?

Gönderen deliprofesor 
Wii Menüsündeki Oyunları, Programları Sıralamamıza Yarayan Yazılım Var Mıdır?
06 March 2010 19:43
Merhaba,
Şimdi bu wadları wii menüsünün içine rastgele kurunca oyunlar yazılımlar rastgele diziliyor isteğimiz haricinde. Yani ben kendi önceliğimize göre dizebileceğimiz bir ayar bulamadım. Böyle gerekli bir işi halleden Homebrew yazılımı vardır diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur?

Re: Wii Menüsündeki Oyunları, Programları Sıralamamıza Yarayan Yazılım Var Mıdır?
06 March 2010 19:48
Homebrew'e gerek yok, kanalın üstüne gel A ve B tuşlarına basılı tutup kanalı yakala, sonra da yerleştirmek istediğin yere götürüp bırak. Bu şekilde manuel sıralama yapabilirsin...
Re: Wii Menüsündeki Oyunları, Programları Sıralamamıza Yarayan Yazılım Var Mıdır?
06 March 2010 19:50
Mii'leri kafalarından tutup taşıdığımız yöntemin burada da işleyeceğini hiç tahmin edemezdim açıkcası smiling smiley Teşekkürler WiiCrazy.
06 March 2010 21:10
valla cok iyiymis okuyunca cok sasirdim grinning smiley sagol wiicrazy bende sikayetciydim bu rastgele dizilisten ama ole duruyodu bisi de yapmiyordum internet channel i tanitan channeli hafiza bosalsin die sildim sonra oyun kanali kurdum oraya gecti hersey darmadagan oldu 2 oyun channeli var onlarda daginik xD
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!