Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

New Super Mario Bros. Çıldırıcam yardım

Gönderen gamecrash 
New Super Mario Bros. Çıldırıcam yardım
24 February 2010 11:17
Uzun zamandır xboxa sarmış birde wii ile ilgilenemedim..şimdi wiime tekrar dönüşl yaptım ve yaptığım gibide new mario bros u oynamak istedim..FAKAT 10 tane indirmeme rağmen hiç biri çalışmadı..en sonuncusuda giriş ekranı açıldı fakat siyah ekran olup AN ERROR HAS OCCURED hatası aldım..sanırım D2Ckey li makinam yani çipi güncellenmiyordu snaırsam confused smiley 2 yıldır takip etmediğim için ne olup bittiğimden haberim yok..sadece bu oyunda değil bir kaç oyunda daha yapıyor bu hatayı..WiiCrazy veya bilen birii bana yardımcı olurmusunuz..! çok sinir bozucu bir durum pufs

1 kez düzenlendi. En son 24/02/2010 11:39 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: New Super MArio Bros. ÇILDIRICAM yardım
24 February 2010 11:32
Tüm detaylar aşağıdaki başlıkta,

New Super Mario Bros Wii (Oha)

ps: konuyu kapatıyorum.

1 kez düzenlendi. En son 24/02/2010 11:33 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
24 February 2010 11:33
bu arada wiinin versiyonu 4.1 U ve makinam NTSC..yani sadece bu oyun için değil diğerleri içinde yardım istiyorum bazen pat diye çalışan oyunmlarda bile bu hatayı veriyor confused smiley

1 kez düzenlendi. En son 24/02/2010 11:39 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
24 February 2010 11:35
Mesajlarını yazarken bold ile yazma.

Eğer özel ihtimam gerektirmeyen bir oyun söz konusu ise sürücün artık okuma hataları yapmaya başlamış olabilir. Çözümü usb loader kullanmak.
24 February 2010 11:38
hımm..yani usb den oyun oynamakmı diyorsun confused smiley o konuyu pek anlayamadım nestgamnerda da başını ağrıtırdım hatırladın mı beni smiling smiley ben gamecrash smiling smiley neyse ama makinamda çip var softmod kurulurmu? eğer öyle olursa harika birşey yani direk iso formatında oynayabilecğeim..bir arkadaş çipli makinalarda usb den oyun oynanamayacağını söyledi o bakımdan dedim

Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 42
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!