Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

homebrew görüntü ters döndü acil yardım

Gönderen gkhn06 
homebrew görüntü ters döndü acil yardım
29 January 2010 23:15
cios yüklerken görüntü ters döndü anlamadım ya , 4.2 de sistemin rehberinizdeki İşlem bitti, IOS 36'mız artık kısıtlamalardan kurtulmuş oldu noktasından hemen önceki adımı bitrdiğimde ters döndü görüntü ana menüde sorun yok ama gelin görünkü homebrew de görüntü ters ne yapacam ben lütfen yardım

Re: homebrew görüntü ters döndü acil yardım
29 January 2010 23:17
hbc'yi tekrar yüklemeyi dene, başka bir ios seçecek, durum düzelecektir.
29 January 2010 23:24
çok teşşekkür ederim hemen yardıma koştun şimdi rehberdeki 1 numaralı işleme geri dönüp
homebrew i uninstal edip sonra tekrarmı yüklicem yoksa direk yüklememmi yapıcam
29 January 2010 23:31
çok sağol düzeldi valla çok korkmuştum
29 January 2010 23:33
homebrew channel'i uninstall etmene gerek yok... hatta hackmii installer'ı doğrudan hbc altından çalıştırabileceğin bir yere atıp doğrudan çalıştırabilirsin... (bannerbomb kullanmana gerek yok yani)

hackmii installer arşivinden çıkan elf dosyasını boot.elf ismi ile aşağıdaki gibi bir klasöre atıp, hbc içinden çalıştır ve sadece hbc'yi tekrar kur... bu sefer ios olarak IOS 36 yerine 61'i seçecektir ve düzelecektir homebrew channel.
apps\hbcinstall\boot.elf
29 January 2010 23:38
bendemi bir terslik var diğer aşamaya geçtim busefer silmek için IOS 222, 223, 249 ve 250 yok nasıl iş bu ya
29 January 2010 23:42
System titles içinden baktığına, sendeki menü versiyonunun 4.2 olduğuna emin misin? HBC tersyüz olayı ne oldu?

2 kez düzenlendi. En son 29/01/2010 23:47 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
29 January 2010 23:45
düzeldi çok şükür evet sistem aynen şu şekilde 4.2E yazıyor silmem gereken dosyalar yok diğer adıma geçeyimmi amma zorlandım ha

1 kez düzenlendi. En son 29/01/2010 23:49 tarihinde gkhn06 tarafından düzenlenmiştir.
29 January 2010 23:49
Bu arada rehberde geçen IOS'lar yoksa demek ki silmene de gerek yok ve bir sonraki adıma geçebilirsin... Gerçi 4.2 bir sistemde bunların olmaması da çok garip ya.

4.2'ye nasıl geçtin bu arada?
29 January 2010 23:51
bişiler eksik oldu sanırım anlamadımki ubdate yaptım böle oldu şimdi internet testinde yine ubdate uyarısı veriyo sanırım eksik yüklendi biş oldu allah allah
29 January 2010 23:55
Salla, menü 4.2 gösteriyorsa ekstra bir şey yüklemene gerek yok. dediğim gibi rehberde bir sonraki adımdan (cios rev14 kurulumu) devam edebilirsin.
29 January 2010 23:55
ciosta son aşamada tamam şimdi bittimi kaldım ölece nasıl anlıycam çalışıp çalışmadığını
29 January 2010 23:58
Yedeklenmiş oyun çalıştırma bölümüne gidiyorsun ve arkadaşların hazırladığı rehberlere göz atıyorsun. Artık usb loader mı kullanırsın yoksa neogamma gibi daha çok diskten oyun oynatmaya odaklanmış bir program mı kullanırsın sana kalmış.
30 January 2010 00:00
wiicrazy çok sağol sen olmasan bu softmod olayına giremezdim bi sıkıntı çıkacağında süpermen gibi geleceğini tahmin etmiştim ama sen hızır gibi yetiştin valla çok sağol tekrar
30 January 2010 00:08
Aman bu hızla brick falan etme de, sonra hızır gibi yetişti brick ettirdi falan olmasın smiling smiley
30 January 2010 07:27
Sanırım sorun çözülmüş olup daha fazla yazı yazmaya gerek yoktur.

Olaki bir problem oluşursa yeni konu yerine arkadaş mesaj atarsa konuyu tekrar açarız.

Kilitliyorum.
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!