Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ACEMILER ONCE BURAYA

Gönderen dedezade 
Re: ACEMILER ONCE BURAYA
04 September 2012 15:10
[www.wiidewii.com] burada anlatilani yapman yeterli.

04 September 2012 18:25
çok teşekkür ederim

sevgi ve saygılarımla,
s.u.u.s.
30 December 2012 22:28
Arkadaşlar Benim Sorunum Şöyle;
Bir arkadaş ile birlikte Amerikadan 2 tane wii konsol aldık aynı modelaynı seri. Arkadaşım yazıcıoğlunda softmod yaptırdı ve hdd üzerinden oyunları sorunsuzca kullanıyor.
Ancak ben de yazıcıoğlunda (bilmiyorum aynı yer mi ama adamın ismi aynı) yaptırdığım işlemin ardından dükkanda sorunsuzca çalışırken gördüğüm cihaz, eve getirdiğimde usb loader'a bastığım anda remote controller senkronunu kaybediyor ve dolayısıyla cihaza müdahale edemiyorum. Telefonla aradım teknik elemanı, kumandaları da getir düzeltelim dediler palmiş ntsmiş bir şeyler söyledi kafamı karıştırdı işte.
İkinci getirdiğimde de ne yaparsa yapsın düzeltemediğini ve yeni kumanda almadan cihazı kullanamacağımı söyledi bana. Cihaz orijinal menülerde sorunsuz çalıştığından dolayı softmod'un farklı bir şekilde yapılabileceğini düşünerek cihazı geri aldım.
Ne dersiniz? başka bir çözüm yolu yok mudur kumandaları değiştirmekten başka?
Şimdiden teşekkürler.
03 January 2013 09:41
Merhaba arkadaşlar.Ben wii'ye HD ile oynanacak program yüklettim.HD ye oyun atmak istediğimde PC de sürekli HD'yi biçimlendir diye yazı çıkıyor.Biçimlendirsem içindeki oyunlar gidecek.HD başka türlü açılmıyor.HD ye nasıl oyun yükleyebilirim,nasıl açıp içindeki oyunları HD'yi biçimlendirmeden başka yere kopyalayabilirim.Lütfen bilgi verebilirmisiniz.Teşekkürler.
04 January 2013 16:33
Swamm,

Kullandığın USB Loader nedir belirtmemişsin.

-----

Pikalos,

Sana tavsiyem oyunlarını NTFS disk üzerinden oynaman. Sana softmod işlemini yapanve oyunlarını yükleyen arkadaş kullandığın USB Disk'i WBFS formatında bırakmış. Bu aslında yanlış bir format değil ama her bilgisayara taktığında (Windows bu formatı tanımıyor) "disk biçimlenmemiş formatlayayım mı?" diye sorar. Sıkıntı yaratmaz ama dalgınlıkla evete basarsan oyunları tekrar atman gerekir smiling smiley

Oyunlarını başka bir diske kopyalayabilirsin. Forumda epey anlatılmış.
[www.wiidewii.com]
[www.wiidewii.com]

İki linki de incele. İlki detaylı, ikincisinde ise resimli.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!