Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Homebrew yapdim oyun nasil oynanir

Gönderen ugur0049 
Homebrew yapdim oyun nasil oynanir
14 December 2009 17:39
selam arkadaslar ben rehberden homebrew kanaliyapdim wii ye ama kopya oyun nasil oynanir yada yüklenir bu konuda yardimci olursaniz sevimirim orjinal wii pal..

Re: Homebrew yapdim oyun nasil oynanir
14 December 2009 17:56
Homebrew yükledin, gerekli CIOS'ları yükledin mi? Wii versiyonu nedir? Bootmii'yi kurabildin mi? Şayet Bootmii kurulamadıysa versiyonun uygun ise Preloader yükledin mi?

Kopya oyun derken Harddiskten oynamaktan bahsediyoruz değil mi?

Yüklediysen Wii yedeklenmiş oyun çalıştırma başlığının altında USB Loader'lar var. Onları kullanarak oyun oynayabilirsin.
14 December 2009 20:25
kares benim version 4.2e di ben version nu düsürdüm 3.2 e ye CIOS lari yükledim botmii yi kurdum sorun yok baska birsey kurmadim ben usb yada harddisk den oynak icin istiyorum yardimci olursan sevinirim yarimlarin icin tesekür ederim ...

1 kez düzenlendi. En son 14/12/2009 20:26 tarihinde ugur0049 tarafından düzenlenmiştir.
15 December 2009 02:52
[konsol.tepetaklak.com]
[konsol.tepetaklak.com]
bu ikisinde iki ayri usb loaderen kurulumu ve kullanimi ayrica nasil oyun atacagin yaziyor
ikisinide kurabilirsin yada birini
suan en cok tutulan cfg loader onunda sitesinden son versiyonunu indirebilirsin
[www.cfgloader.com] burdan ayrica
fat32 den oyun oynamani saglayacak
[konsol.tepetaklak.com] bu rehber var tercih senin
15 December 2009 18:23
kardes ben cios 222 installer v4 yükledim harddiskki taktikdan sonrami yükleyecez bu cfg loader yoksa öncemi ben önce yükledim hata veriyor yardimci olurmusun yeniden ...
15 December 2009 19:34
Harddisk ile usb loader kurulumu arasında bir alaka yok. Takılı olsun ya da olmasın farkeden bir şey olmaz yani. Pek tabii usb loader'ı çalıştırdığında hatta çalıştırmadan önce wii'yi açtığında harddiskin wii'ye takılı olması gerekir.

Konunun bundan sonrası Yedeklenmiş oyun çalıştırma bölümündeki ilgili usb loader'ları ilgilendiriyor. Konuyu kapatıyorum.
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!