Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mikrofonlu oyunlar

Gönderen cemka2012 
Mikrofonlu oyunlar
31 July 2013 20:30
Slm.

gittigidiyor üzerinden wesing rock ve iki adet logitech mikrofonlu oyunu aldım. netten de birkaç mikrofonla oynanan şarkılı oyun daha indirdim. Ama orijinal kutusunda gelen oyunda mikrofonları tanırken diğer kopya, usb loader üzerinden oynattığım oyunlarda tanımıyor. Oyunları her türlü şekilde DVDye yazdım ama bu defa da dvdleri tanımadım. DVDye yazma işlemini Wii Backup Manager ve Power iso üzerinden yaptım.

We Sing Rock oyununu DVD'den çalıştırdım ve birşeyleri update etti. Wii'mi 2013 başlarında almıştım ve buradaki en son versiyona uygun soft modu yaptım. Bu durumda bazı şeyleri uçurmuş olabilir mi?

Ayrıca mikrofonlu oyunlar için en iyi İOS'un 233 olduğu söyleniyor. 233 olarak yeniden softlasam diğer oyunları etkiler mi?

Ek1:
d2x cIOs installer ile sırasıyla
v6
56
ios 233
olarak yükeldim.

usb loader gx ayarlarında da loaderı 233 olarak düzelttim, ama halen de hdd üzerinden oynattığım mikrofonlu oyunlarda mikrofonu görmüyor, usb üzerinden mikrofon bağlayın diye hata mesajı çıkıyor.

ama diğer mikrofonsuz oyunlarım sorunsuz oynanıyor. bu şekilde olmuyorsa 233 versiyonunu nasıl yüklerim?
(Yaptığım denemelerde Just Dance 4'te seçtiğim dans açılırken takıldığını gördüm. Bu nedenle aynı yöntemlerle 249'u tekrar yükledim ve böyle mikrofonsuz oyunların problemi geçti. Ama halen mikrofonlu oyunlarda hata veriyor. Bir yol gösterecek vardır mutlaka. Beklemedeyim)

3 kez düzenlendi. En son 31/07/2013 22:45 tarihinde cemka2012 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Mikrofonlu oyunlar
06 August 2013 06:51
Evet arkadaşlar, kısaca mikrofonlu (Wesing tarzı) oyunları HDD üzerinden oynamak için ne yapmalıyım. Yardımcı olacak olan yok mu?
06 August 2013 09:01
Dostum Ustalar tatilde o yüzden soruna geç cevap alman biraz normal. Banada benzer bir soru oluyordu Wii kumandanın sadece birini tanıyordu ikinci kumandayı ise oyunda tanıyordu.
Pilini tak çıkar, bir iki kez yere vur drinking smiley Yada oyundayken 1 Ve 2 Tuşlarına bas.
08 August 2013 20:58
WiiHazretleri
Dostum Ustalar tatilde o yüzden soruna geç cevap alman biraz normal. Banada benzer bir soru oluyordu Wii kumandanın sadece birini tanıyordu ikinci kumandayı ise oyunda tanıyordu.
Pilini tak çıkar, bir iki kez yere vur drinking smiley Yada oyundayken 1 Ve 2 Tuşlarına bas.

Slm.
Mikrofonlu oyunlar site üzerindeki en son softmod ile yapılmış versiyonla oynanmıyor. Ama hem site üzerinde hem de google'da arama yapınca 2.3.3 versiyonun mikrofonlu oyunları daha iyi çalıştırdığı söyleniyor. Ama 2.3.3 versiyonunun nasıl yüklerim nereden bulurum buna cevap alamadım. Bütün anlatımlar daha yeni versiyonlar için sad smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 19
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!