Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii HAFIZA KARTI SORUNU.

Gönderen yokedici555 
Wii HAFIZA KARTI SORUNU.
07 April 2013 09:47
Arkadaşlar wii orjinal hafıza kartımın kapasitesi az oldugundan hemen doluyor.Yüklü oyunları da silmek istemiyorum ve bilirsiniz ki orjinal wii hafıza kartları baya bi pahalı o yüzden yenisini almak istemiyorum.
Sizlerden yardım istedigim konu ise 2 gb SD kartım var kullanmadıgım bu SD kartının üstüne oynadıgım wii oyunlarını hafizaya ala bilirmiyim.
Eger ala biliyorsam ne yapmam gerekiyor?Bu konu hakkında yardımcı olacak arkaşlarıma şimdiden çok çok teşekkürler.

NOT: Wii oyunlarımı USB üzerinden oynuyorum.

Re: Wii HAFIZA KARTI SORUNU.
13 April 2013 10:32
SD kartındaki herşeyi isimlerini değiştirmeden diğer SD kartına kopyalaman yetiyor. Yanlız dikkat etmen gereken SD kartının dosya sistemi. Kullandığın SD kartının dosya sistemine göre yenisini formatlarsan sorun olmaz.
15 April 2013 07:32
Wii orjinal hafıza kartı dediğin SD kart değil mi? Hafıza kartı SD karttır.

USB Diskten bahsediyorsan farklı konu. Yüksek kapasiteli diske oyunlarını sorunsuzca taşıyabilirsin. Onun dışında 2 gbyte'lık SD karta oyun atmanın gereği yok. En ufak oyun bile 500 Mbyte yer kaplıyor. Yetmez SD kart.
09 May 2013 01:26
arkadaslar ben softmode yaptim wii menusune the homebrew channel butonu geldi ordan ios236 yukledikten sonra MultiModManager yuklemek isterken kumanda yane sanirim manet olarakmi geciyor bilmiyorum kendiliginden devre disi kaliyor napmam lazim aceba.?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!