Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

chip olayı merhaba arkadaşlar 1 dknızı ayırabilirmisiniz

Gönderen efeberku 
chip olayı merhaba arkadaşlar 1 dknızı ayırabilirmisiniz
03 March 2013 16:52
merhaba arkadaşlar ben bir kac gün sonra wii ye chip taktırmayı düşünüyorum softmod derseniz düşündüm ama ben kendimi güvenceye alıyım wii yi alalı 2 sene gecmiştir anca 1.5 sene yani smiling smiley wii siyah wiikey2 takılabilirmi nasıl olacak hangi chipi taktırırsam karlı olurum grinning smiley hangi cipi taktırırsam daha hızlı olur 6x miş wiikey2 bi tane daha vardı wii dx le bitiodu 3x miş bana böle 6x yada daha yüksek akıcı bi chip lazım smiling smiley brick olmicak bi chip bu arada 4.3 te versionum peki chip taktırsam online oynatırmı grinning smiley

Re: chip olayı merhaba arkadaşlar 1 dknızı ayırabilirmisiniz
03 March 2013 18:17
Maalesef siyah wiiler için dvd üzerinden hic bir şekilde kopya oynayamazsınız. Sadece usb hdd, flash bellek veya sd kart üzerinden oynayabilirsiniz. Dvd üzerinden oynatacak bir Chipte yok. chip Var ama gerekyok çünkü soft modla yapılabilen şeylerin dışında bir şey yapmıyor. Yani en güzeli softmod gözüküyor. Wii d3-2 dvd bordu cihazınızın. Biraz googleda arama yaparsınız daha detayli bilgi alabilirsiniz.

1 kez düzenlendi. En son 03/03/2013 18:19 tarihinde hidden tarafından düzenlenmiştir.
03 March 2013 20:21
teşekkürler peki softmod yani bazen tehlikeli oluo bazı oyunları acmıo falan ben ne yapabilirim beyaz wii mi almam lazım winking smiley
03 March 2013 21:53
Cihazınızın versiyonuna uygun olan Rehberi tam ve eksiksiz uygularsanız ve sorunsuz uyumlu bir hdd kullanırsanız her oyunu açar. Bir yada iki oyunda sorun çıkıyor oda herkeste aynı şekilde oluyor. Bende donmalar falan oluyordu hdd kablosu kırılmış kabloyu değişince düzeldi.
04 March 2013 10:38
bu arada bakırköydede khalkedon falan var ama softmode yaptırabileceğim bi yer önerebilirmisin ?
04 March 2013 11:25
Khalkedon softmod yapar. Ben istanbulda değilim pek bilmiyorum İstanbulu. En iyi Khalkedon'u tavsiye edebilirim.
04 March 2013 12:01
khalkedondan chip taktıranlar varmış ben softmod yaptırcam ama memnun değillermiş
04 March 2013 13:01
Yani sürekli bu işi yapıyorlar en iyisini yapmaları lazım sonuçta sürekli yapan biri için çok kolay olur. Eğer bilgisayar bilginiz iyi durumda ise kendinizde yapabilirsiniz. Yeterki adımları tek tek dikkatli bir şekilde bir kaçkez okuyarak anlayarak yapın. Rehberler sayesinde pek çok yapan var.
04 March 2013 13:04
grinning smiley yaptım zaten bi kac arkadaşa ama artık grinning smiley korkuom kendi wiime yaparken smiling smiley
04 March 2013 13:06
bu arada khalkedon elektronikte siyah wiilere chip takıolarmış nasıl olcak smiling smiley
04 March 2013 18:42
Dediğim gibi siyah wiilere chip takılıyor ama sadece usb veya sd karttan oyun oynatıyor. Softmod ile zaten bu yapılabiliyor. Soğuk kanlılıkla rehberi adım adım okuarak yapın. Yada bu forumda wiicrazy ustanın wii soft mod asistanı var. Aşama aşama videolu gösteriyor. Hem versiyonunuzu seçerek aşama aşama sd kart için dosyaları oluşturuyor. Ben bununla yaptım softmodu hemde versiyonum eski idi. 4.0 e. Su an neek2o kurdum wii içinde wii oldu, sanal wiide herturlu wad yükleme kaldırma yapıyorum korkmadan.
04 March 2013 22:43
Softmod'dan korkmanıza gerek yok. Brick falan olmaz korkmayın. İnternet bağlantınız olması gerekiyor. SD kart gerekiyor. Biraz sabır, iyice okuyup anlama ile en fazla 1-2 saatte yapılır (aslında yarım saat sürer en fazla ama ilk kez yapıyorsanız 2 saat garantisi var smiling smiley)

Tema yüklemeyin, WAD oyunlar yüklemeyin, rehberleri uygulayın. Konuları başından sonuna kadar okuyun yeter. Brick edenler genelde sağdan soldan buldukları uygulamaları güvenli olup olmadıklarına bakmadan yüklerken brick ediyorlar.
05 March 2013 10:40
peki harddiski hangisinden alıyım grinning smiley
05 March 2013 10:41
peki hazır aklıma gelmişken call of duty black ops sorun cıkarıomuş dorumu
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!