Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

SD karttan oyun çalıştırmak

Gönderen blackwii77 
SD karttan oyun çalıştırmak
03 March 2013 14:25
rehberlere bakarak softmod yaptım zar zor
homebrew channel yükledim
usb loader yükledin kanal olarak
wii'ye taktığım sd kart üzerinden nasıl oyun oynatabilirim
aynı zamanda kartta homebrew uygulamalaırnın olduğu apps klasörü var sorun olmaz inş.

bi tane oyun indirdim .iso lu bunu nasıl çalışıtırım

bide wıımc yi kanal olarak nasıl yüklerim

Re: SD karttan oyun çalıştırmak
03 March 2013 22:02
Sd üzerinden hic oyun çalıştırmadım. En güzeli 8 gb bir flash bellegi fat32 formatlayip wbfs veya wii backup manager ile iso oyunlari wbfs uzantılı ve sıkıştırılmış halde atmak olacaktır. Oyununa gore 1 veya 3-4 oyun alacaktır 8 gb. Bu arada wii her hdd veya flash diski görmüyor. Deneyeceksiniz. Birde iki usbden sadece bir portu usb diskleri görüyor. Arkada kenara yakın olan portu kullanacaksınız.

1 kez düzenlendi. En son 03/03/2013 22:04 tarihinde hidden tarafından düzenlenmiştir.
04 March 2013 23:25
Fat32 yapmayın artık. 4 Gbyte üstündeki oyunları atamazsınız. NTFS sistem kullanırsanız sorun olmaz. USB Loader'in Harddisk ayarını da NTFS yaptınız mı hiç sorun olmaz.
06 March 2013 15:02
Merhaba ustam, ben fat32 yi şu açıdan önerdim (gerçi 4 gb üstü dosyaları iki parça halinde atıyor hdd ye wii backup manager programı o bakımdanda sorun olmuyor istendiğinde de bu iki parça dosya yine wii backup managerden iso olarak export edilebiliyor) neek2o ile uneek+di kurunca kurulumu yapıldığında elinizdeki hddnin fat32 olması gerekiyor. ntfs den fat32 ye dönüşde olmuyor. O açıdan demiştim ancak dediğiniz gibi fat32 hdd lerde 4 gb üstü hiç bir dosya kopyalanamıyor sadece wii backup manager bu soruna dediğim gibi dosyaları bölerek çözüm üretmiş.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!