Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

softmode ve system update sorunu

Gönderen sweden 
softmode ve system update sorunu
12 December 2012 19:10
sistemim 4.3E ve [www.wiidewii.com] konusundaki adımları uygulayarak sistemimi softmode yaptım. Daha sonra ios'larımı ve usb loader'larımı güncelledim.

şu an açamadığım oyun yok ancak guitar hero warrior rock oyununu oynamak istediğimde kontorland gitarımı softmode ile kullanamayacağımı öğrendim.

sahip olduğum wii, wiikey2 chip'e sahip olduğu için oyunu dvd'ye yazarak öyle oynamayı denedim.

ancak karşıma malum o yazı çıktı. dvd üzerinden sistemimi update etmek istiyor.

uptade edersem softmode'a ait herşeyi kaybederim değil mi ?
peki guitar hero gibi bazı donanım nedenleriyle dvd'den oynamak istediğim oyunları softmode'u bozmadan oynayabilmenin bir yolu var mı ?

Re: softmode ve system update sorunu
12 December 2012 20:25
var priiloader yukleyip hack ayarlarindan block disc update secenegini acacaksin

13 December 2012 11:07
DVD'ye kaydederken güncelleme bölümünü iptal edebilirsin. Önce ISO dosyasını yamaman gerekiyor ama uzun zamandır kullanmadığım için programın ismini şimdi hatırlayamadım.
13 December 2012 11:46
60-100Tl arası bi fiyata 120 gb 2.5" HDD alsanda Wiinin lensine zarar vermeden problemsiz şekilde backup oyunlarla oynasan daha iyi olmaz mı?
13 December 2012 15:56
dedezade
var priiloader yukleyip hack ayarlarindan block disc update secenegini acacaksin

Tuzruhu
DVD'ye kaydederken güncelleme bölümünü iptal edebilirsin. Önce ISO dosyasını yamaman gerekiyor ama uzun zamandır kullanmadığım için programın ismini şimdi hatırlayamadım.

teşekkür ederim

cyr4x
60-100Tl arası bi fiyata 120 gb 2.5" HDD alsanda Wiinin lensine zarar vermeden problemsiz şekilde backup oyunlarla oynasan daha iyi olmaz mı?

zaten hdd var ve oyunları hdd'den oynuyorum
ama hdd'den oynarken guitar hero oyunu kontorland marka gitarı algılamıyor sanıyordum. Daha doğrusu forumda öyle bir yazı okumuştum.
Halbuki böyle birşey de yokmuş. Oyunu hdd'den açayım dedim ve sorunsuz gitarı tanıdı.

1 kez düzenlendi. En son 13/12/2012 19:46 tarihinde sweden tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!