Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Softmode yapılmış Wii İle Film İzlemek

Gönderen Rachsuchtig 
Softmode yapılmış Wii İle Film İzlemek
20 July 2012 14:24
Arkadaşlar softmode yapılmış wii ile film izlenir mi izlenirse nasıl yapılır yardım edin!! CD ile izlenir mi?

Re: Softmode yapılmış Wii İle Film İzlemek
20 July 2012 15:06
Makinan sofrmodlu ise WiiMC üzerinden izleyebilirsin. Fakat yeni kopya dvd okumayan wiilerden ise sahip olduğun wii, cd ile film izleyemezsin. Fakat harddisk ve youtube üzerinden izleyebilirsin.
20 July 2012 16:44
WİİMC nedir ben bu işlerde yeniyim
20 July 2012 18:43
homebrew channel dan açılan bir uygulama. dosyayı indirip sd karttaki /apps klasörüne atıyorsun, sonra wii yi açıp homebrew channel a gir, orada görürsün wiimc yi.
buradan indireblirisin WiiMC
21 July 2012 00:41
adirakun
homebrew channel dan açılan bir uygulama. dosyayı indirip sd karttaki /apps klasörüne atıyorsun, sonra wii yi açıp homebrew channel a gir, orada görürsün wiimc yi.
buradan indireblirisin WiiMC

Filmleri, videoları nereye yükleyeceğim?
21 July 2012 10:10
ag uzerinden pc de ki filmleri de izleyebilirsin, smb baglantisi ile,hdd veya usb ye de atip da izleyebilirsin

21 July 2012 13:48
Tamam ama yüne birşey soracağım benim HDD'nin formatı wbfs bu yüzden bilgisayara takınca format istiyor ama başka bir usb takarsam olur mu?

1 kez düzenlendi. En son 23/07/2012 12:08 tarihinde Rachsuchtig tarafından düzenlenmiştir.
21 July 2012 14:02
olur,hdd yi wbfs kullanman da gereksiz,formatini degistirip ona da atabilirsin.

21 July 2012 14:24
dedezade
olur,hdd yi wbfs kullanman da gereksiz,formatini degistirip ona da atabilirsin.

Nasıl yani oyunlar wbs formatı olmayınca yüklenmiyor.

1 kez düzenlendi. En son 23/07/2012 12:12 tarihinde Rachsuchtig tarafından düzenlenmiştir.
21 July 2012 17:34
artık gerek yok, ntfs , fat32 falan formatlı harddisklerde "wbfs" isimli klasör oluşturup (standart bir klasör, diğerlerinden farkı yok) oyunları onun içine atarsan usb loader oyunları algılayacaktır
21 July 2012 19:49
adirakun
artık gerek yok, ntfs , fat32 falan formatlı harddisklerde "wbfs" isimli klasör oluşturup (standart bir klasör, diğerlerinden farkı yok) oyunları onun içine atarsan usb loader oyunları algılayacaktır

Keşke daha önceden bilseydim şimdi ntfs geri çevirsem Save dosyalarım silenecek. Ama var mı bir çaresi
21 July 2012 22:39
oyun save'leri mi silinecek??
22 July 2012 13:39
adirakun
oyun save'leri mi silinecek??

Şimdi ben HDD'yi NYFS'ye geri formatlasam oyunlar ve o oyunların kayıtları silinmeyecek mi? Ondan bahsediyorum
22 July 2012 14:04
silincek mahalesef...

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
22 July 2012 14:24
wiidelisiyiq
silincek mahalesef...

Yok mu bir program bunun için
22 July 2012 14:39
benim kafam karşıtı confused smiley oyun saveleri Wii'ye kaydedilmiyor mu? neden silinsin ki o zaman .
22 July 2012 19:57
adirakun
benim kafam karşıtı confused smiley oyun saveleri Wii'ye kaydedilmiyor mu? neden silinsin ki o zaman .

Sen öyle deyince Wii ayarlarından Save dosyaları bölümüne girdim ve Wii'de HDD'deki oyunların bile orda kayıtlı olduğunu gördüm. Bende Formatladım HDD'yi. Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

NOT: Biliyorum çok soru soruyorum. Ama bu işte yeniyim ve bilgi sahibi olmak istiyorum. Ayrıca WiiMC harika bir programmış.
29 July 2012 20:12
dedezade
ag uzerinden pc de ki filmleri de izleyebilirsin, smb baglantisi ile,hdd veya usb ye de atip da izleyebilirsin

smb bağlantısı ne?
30 July 2012 01:48
pc de filmlerin oldugu klasoru paylasima acicaksin, pc nin ip numarasini, oturum acma adi ve sifreni ve paylastigin klasorun adini wiimc de ag ayarlarinin bulundugu bolumde istenilen yerlere giriceksin,boylece ag uzerinden film izleyebilirsin, smb ag baglantisi oluyor, sen beni anliyor ? winking smiley

30 July 2012 09:32
ben seni anlamaya çalışıyor ama benim kafa basmıyor smiling smiley çok ara vermişim.
bu arada ben direk harici diskten isleyemezmiyim.programı açınca sd kartı görüyor hddyi usbden göremezmi.
birde WİİMC yi açtığımda error veriyor ve altındada şu yazıyor
"The current IOS is unsupported.Functionality and/or stability may be adversely affected"

bu nedir?

bende çocuk gibi bu ne bune diye herşeyi soruyorum yahusmiling smiley
30 July 2012 09:57
senin wii ne zamandir softmodlu?
30 July 2012 10:53
wiimc ios 58 ile calisir , sanirim senin hbc farkli ios ile calisiyor, once ios 58 installer programi ile(google amca hemen bulur) ios 58 yukleyeceksin, sonra homebrew kanali yeniden yukleyeceksin.sd , hdd , usb herseyden film , muzik ve resimleri izler ve dinlersin.

30 July 2012 20:46
adirakun
senin wii ne zamandir softmodlu?

2 yıla yakındır softmodlu fakat durduk yerde bişler silinmiş programları falan açmadı.
bende dün yeniden softmod yaptım.

dedezade 3 gündür okumadığım sayfa kalmadı.şimdi bide ios 58 çıktı başıma.bu arada şunuda sorayım smiling smiley

wii sport resort ü configurable usb loader ile hddye kopyaladım.açmak için basınca a ya basınca "HATA: BCA İÇİN CİOS 222/223 V4 GEREKLİ" yazıyor.sonra oyunu seçiyorum wii ana meniye dönüyor.
30 July 2012 21:02
senin cioslar mevta herhalde, birdaha kur onları
30 July 2012 21:16
zaten dün kurdum fakat şöle bir durum var ben şimdi ios 58 i yükledim.yine açılmadı.

dedezade homebrew channeli yeniden yükle demişsinya onun yine eskisinimi yükleyim yoksa 1.00.8 i çıkmış onumu. bu arada benim wii nin versiyon 4.2
30 July 2012 21:18
bu arada home brew channe update edilsin mi diye soruyor update etsem bir sorun olur mu
30 July 2012 21:32
ios58 yukledikten sonra tekrar yukledin degilmi? hbc yi update yapabilirsin, hbc de iken home tusuna bastiginda ust sag da hbc nin calistigi ios yazar o ios 58 olmali,oyuna gelince ya senin loader veya yukledigin oyun ios 222 ye ayarli, sisteminde de yuklu olmadigi icin hata veriyor olmali, sanirim sen cioslari update yapmadin uzun suredir ayni cioslari kullaniyorsan onlari da update yap

30 July 2012 21:34
hocam bende yeni cioslar var geçen gün indirdim modmii'den veriyim mi sana yeni ciosları
30 July 2012 22:58
dedezade
ios58 yukledikten sonra tekrar yukledin degilmi? hbc yi update yapabilirsin, hbc de iken home tusuna bastiginda ust sag da hbc nin calistigi ios yazar o ios 58 olmali,oyuna gelince ya senin loader veya yukledigin oyun ios 222 ye ayarli, sisteminde de yuklu olmadigi icin hata veriyor olmali, sanirim sen cioslari update yapmadin uzun suredir ayni cioslari kullaniyorsan onlari da update yap

cioslar wii soft mod asistan yöntemindeki cioslar.daha dün yükledim onlar eski ise bişe diyemem adirakun hemen yollamış sağolsun.
30 July 2012 23:05
ne yaptın kurdun mu
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!