Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

orjinal oyun sonrası sorun

Gönderen furkmid 
orjinal oyun sonrası sorun
08 July 2012 05:44
merhaba;
Daha önce buradaki rehber ile 4.2'lik wii'ye softmod yaptım ancak geçenlerde orjinal bir oyun aldım ve şuanda ne dvd çalışıyor neden usb kanalı çalışıyor ikisinede girince donuyor ne yapmam gerekiyor?

Re: orjinal oyun sonrası sorun
08 July 2012 10:29
yapman gereken bu [www.wiidewii.com] rehberi uygulamak yani cios yuklemek.

08 July 2012 15:01
dedezade
yapman gereken bu [www.wiidewii.com] rehberi uygulamak yani cios yuklemek.

yardım için teşekkürler ancak şöyle bir sorun var yüklemeleri yaptım o dediğiniz programı açıyorum ancak sonrasında wii remote görmüyor sistemde en son kalan ekranda ve wii'yi kapatamıyorum bile fişini çekmek zorunda kalıyorum

en son kalan ekranın alt kısmına şunlar yazıor:

current ios: 249 v65280
09 July 2012 15:55
any title deleter gibi bir program ile stub ioslari silip , yani su an da sisteminde bulunan ios249 ve ios 250 yi silip tekrar dene

09 July 2012 18:47
dedezade
any title deleter gibi bir program ile stub ioslari silip , yani su an da sisteminde bulunan ios249 ve ios 250 yi silip tekrar dene

softmod en baştan yeniden yapsam olurmu? yani çözüm sadece bu any title programıdır yoksa softmode baştan alsam olurmu?;
13 July 2012 22:33
yeniden yapmana gerek yok sadece custom ios yukleme adimini yapman yeterli, hatta bazi arkadaslar hata aldiklarini yazmislardi, sirf bunun icin dun sistemimi 4.3 e update ettim, ios silmeden direk, d2x installer calistirip cios 249 ve cios 250 yi yukledim, ve tekrar oyunlari oynamaya basladim.update sonrasi sadece cioslarin yerini stub ioslar aliyor, ve cios yukleme adimini yapmak yetiyor.unutulmamasi gereken bir sey d2x installer icin wii de internet olmasi gerekiyor, yada gerekli wad dosyalarinin sd karta atili olmasi gerekli.
[code.google.com] bu da link

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!