Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

YARDIM Wii acilmiyor

Gönderen Derand 
YARDIM Wii acilmiyor
01 April 2012 07:49
Acil yardim bir ay önce Wii yi hacklemistim , software 4.3E var . hersey yolundaydi fakat bugün acmaya calistigim video: [img683.imageshack.us] linkteki resim geliyor. Reset le Priiloader e girebiliyorum ama bundan sonra ne yapacagimi bilmiyorum. Yardim lütfen

1 kez düzenlendi. En son 01/04/2012 08:33 tarihinde Derand tarafından düzenlenmiştir.

Re: YARDIM Wii acilmiyor
01 April 2012 19:02
Birisine daha aynısı olmuştu.
Priiloder'dan Bootmii'ye girebiliyor musun? Girebiliyorsan Bootmii ile aldığın yedeği tekrar yükleyebilirsin,sorun olmaz.
Yedeğin yoksa ayarlarız,nasıl yapılıyor ben bilmiyorum.. Ama yapılıyor.

01 April 2012 20:29
en son ne yaptin veya ne yukledin de sistemin hata veriyor? durduk yere bu hatayi almazsin.ayrica bootmii ile falan ugrasma brick edebilirsin.priiloader da menunun kullandigi ios ne gorunuyor?wii de en son yaptigin islemin ne oldugunu bilsek daha kolay cozeriz.

18 April 2012 09:12
Slm

Wii 4.3E update edilmiş consol homebrew ve usbloader yükledim. orjinal oyunları usb hdd kaydetti ancak oynamak istediğimde makine resetlenmiş gibi yeniden açıldı. defalarca böyle oldu... Sonrasında boot mi ve ios yüklemeleriyle uğraşırken ne yaptım hatırlamıyorum... SONUÇ SİYAH EKRAN...
Power ışığı kırmızı iken konsol ya da controllerden power ile yeşile dönüyor.... Mavi ışık bir kez yanıyor... ekranda hareket yok... reset basınca dvd hareketleniyor ekranda görüntü yok..internetten araştırdım ... özetle full brick galiba ....
YARDIM...
18 April 2012 20:45
priiloader yuklumu veya yukledinmi?su hatirlamadigin asamalari bi hatirlamaya bak, cios yuklemesinde makina brick olmaz, usbloader calismis orj. oyunlari da atmissin buda cios yuklemen de sorun olmadigini softmod un dogru oldugunu gosteriyor, kseke tekrar softmoda dalmadan sorsaydin,oyunlarin calismamasi, cioslarin guncel olmamasina, hdd ye veya kullandigin loader a gore bir cok sebepten olanbilir.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 66
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!