Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii ye oyun yüklemek

Gönderen Nilyew 
Wii ye oyun yüklemek
22 February 2012 21:15
Ben wii'mi softmod yaptım usbloader channel var ben usb ile wii ye oyun yüklemek istiyorum ve yaparken hata yapmamak için ilk bir soriyim dedim,usb loader ile wii ye nasıl oyun atabilirim? oyunu indirdim Just Dance 3 Wii Pal indirdim ve softmod'u gokalpfirat'ın rehberinden yaptım.Wii ver.4.3e.Just Dance 3 Wii Pal indirdim ve şimdi ne yapacağımı bilmiyorum? smiling smiley
Softmode'u Yaptığım rehber: TIKLA

2 kez düzenlendi. En son 22/02/2012 21:30 tarihinde Nilyew tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wii ye oyun yüklemek
22 February 2012 22:45
oyunlari hdd ye pc de wii backup manager adli program ile atacaksin, oyunu attiktan sonra hdd yi wii ye takip usbloader i calistirip oyunu oynayacaksin.

23 February 2012 07:38
Yani her türlü hdd lazım mı? hdd olmadan olmaz mı? usb,sd kart veya cd olmaz mı? olmazsa olmaz sa hdd'yi en ucuz nerden bulabilirim?
23 February 2012 08:39
ben 16 bg lık micro sd hafıza kartı kullanıyorum onu usb ye dönüştüren ufak bir aparat yardımı ile wii ye takıyorum direk usb flash bellekte olabilir hdd de fark etmiyor, yalnız kullandığın materyali (hdd, micro sd , sd usb flash bellek) WBFS Manager programını çalıştırarak önce sürücüyü seçmen sonra load deyip format atman ( ki formatını wbfs olarak değiştirecek) sonra sağ taraftan browse seçeneğinden indirdiğin iso dosyasını göstererek add to drive demen gerek.

dedezade benimde sana bir sorum olacak wii backup manager ile oyunları hafıza kartı vb atmamız mı ? gerekli çünkü ben böyle yapıyorum hiç bir sorun görmedim.
16 March 2012 09:00
ustalar ben WBFS format li oyun indirdim ve wii externe festplatte deki WBFS oyunlarimin icine attim fakat bu indirdigim oyun wbfs formati olmasina ragmen görüküyo neden acaba cevap yazarsaniz sevinirim saygilar
16 March 2012 16:13
arkadasim ayni mesaji neden ayri ayri yerlere yaziyorsun?bir yer yetmiyormu? ayrica sorunu da anlamadim, gorunmemesimi gerekiyor?gorukuyor demissin.oyunlarin formati ne olursa olsun pc den hdd ye atarken wii backup manager adli programi kullanin.

31 March 2012 14:10
arkadaşlar ben 1 ay öncesine kadar oyunları oynayabiliyordum sonra wii yi kaldırmıştım bugün tekrar kurdum fakat cfg ye girdiğim zaman 90 saniye timeout hatası veriyo, device is not responding diyo sebebi ne olabilir ?
31 March 2012 14:13
arkadaşlar ben 1 ay öncesine kadar oyunları oynayabiliyordum sonra wii yi kaldırmıştım bugün tekrar kurdum fakat cfg ye girdiğim zaman 90 saniye timeout hatası veriyo, device is not responding diyo sebebi ne olabilir ?
90 sanıyeyi tamamladıktan sonra
ERROR! (ret = -1) hatası verdi
çözümü hakkında fikri olan var mı ??
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 97
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!