Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Uneek + di -> Neek2o

Gönderen dedezade 
Re: Uneek + di -> Neek2o
28 February 2013 17:14
Evet bu konuda rehber hazırlayacağım. Çünkü yaptım, şu anda fat32 hdd ve sd kart ile oyunları sanal bir wii üzerindeki disk channel üzerinden açabiliyorum. Tintin oyunu dahil sorunsuz çalışıyor. Baştan böyle bir rehber olsaydı, o zaman bilseydim ciosla miosla uğraşmazdım. Karar verdim yaptıklarımı ekran görüntüleri ile burada paylaşacağım.

Bir tek konuda sorun yaşadım, wiimote cihazımın senkronizasyonunda sorun oldu. O da press (a) ekranında kaldı bekledim ve kendiliğinden bu ekran geçtikten sonra wiimote senkronizasyonunu yaptım. Şu an sorun gözükmüyor. Ama bu senkronizasyon sorunu devam ederse çözümünü araştıracağım.

01 March 2013 09:40
Bir iki şey kaldı, neek2o kullanarak uneek+di yüklemiştim, bu şu demek sanal nand'ı usb hdd içerisine atıyorsunuz ve oyunlarıda usb hdd içerisindeki wbfs klasöründen disk kanalına gelip listeletip oynatabiliyorsunuz.

Benim takıldığım konular şudur,

Birincisi : sneek+di ile uneek+di arasında nandın saklandığı bölüm haricinde bir fark varmı? Ayrıca sneek+di ile aynı uneek ile yapıldığı gibi disk kanalından hdd içerisindeki oyunları oynatabiliyormuyuz. bunu şunun için soruyorum usb hdd oldu ya silindi veya bozuldu sd de nandı tutmak daha sağlıklı ve hızlı olur gibi geliyor bana.

İkincisi: Modmiinin indirdiği nand üzerinde hbc channel yok. Bunu nasıl yüklerim? Postloader hbc channeli görüyor sd kart içinde ama çalışırmı denemedim. Bu sanal wii içerisine sd karta attığım wadları hbc ve mmm kullanarak yükleyebilirmiyim yoksa sadece showmiiwads ilemi yüklemek mümkün bu tür wadları? Homebrewchannel'i Kanal olarak sanal wiiye nasıl yüklerim.
03 March 2013 18:22
Sayın dedezade forumda neredeyse hic giremiyor sanıyorum.

Çalışmayan bir oyun buldum smiling smiley fifa09 siyah ekranda kalıyor. Ancak usb loader ile çalışıyor.
22 October 2014 21:48
Modmii ile bu iş çok kolaylaşmış. Uğraşıpta yapamayan kalmamıştır umarım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!