Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

YARDIM KIRDIM SAVE YAPMA OYUN ATMA

Gönderen um5037 
YARDIM KIRDIM SAVE YAPMA OYUN ATMA
16 November 2011 16:52
Merhaba;
benim cihazı 40 tl ye kırdırdım içine de +40 TL ye 30 tane oyun attırdım. oyunlar içersinde pes 2012,fifa 2012 donkey kong filan var..Oyunları harici hard diske attılar. Usb loader,homebrew channel, backup vs. kanallar yüklendi. Buraya kadar sorun yok. Mario veya donkey kong oyunlarını save yapmıyor. donkeyi açıp devam etmek istediğimde donup kalıyor(açılışdaki bulut kısmında),yine mario en baştan oynamam gerekiyor, bunun için birşey yapabilir miyim? Sd card taksam olur mu?İlginç olanFifa da yada pesde save yapıyor. Birde hardiski notebooka takıp oyun uzantılarına bakayım dedim bana diski biçinlendirilmesi grekiyor uyarısı verdi. Farklı bir hariciye oyun indirsem usb loader görür mü? teşekküler

1907

3 kez düzenlendi. En son 16/11/2011 19:32 tarihinde um5037 tarafından düzenlenmiştir.

Re: YARDIM KIRDIM SAVE YAPMA OYUN ATMA
17 November 2011 13:26
Disk WBFS formatında. Bİlmiyorsan dokunma.

Oyunların save yapmamasının sebebi ise, Mario'da misal belli bir yere gelmen gerekiyor. Ha save yapabilir misin yaparsın. Acil çıkman gerekti evden, oyunu da kapatman gerekiyor, Save & Exit diye bir seçenek var. Onu bir kere kullanabiliyorsun. Oyunu açtığında 3 seçenek çıkıyor. Üzerinde balon resmi olan senin Save & Exit diyerek çıktığın bölümdür. Kaldığın yerden devam eder ama bir kerelik. Herneyse, DÜnyaları geçtikçe oyunu kaydediyor. Donkey Kong için birşey diyemeyeceğim, büyük ihtimal CIOS'tan kaynaklanıyor.
19 November 2011 21:32
çok tşk ederim. wii de bildiğim kadarıyla ps3deki gibi bellek yok save dosyalarını nereye kaydediyor? bunun için sd kart taksam olur mu?

1907
19 November 2011 22:22
Wii save dosyalarını kendi nand hafızasına kaydeder. Save dosyalarını yedeklemek için çeşitli homebrew'ler mevcut.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 28
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!