Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

.

Gönderen omer1615 
Re: [Cozuldu]Wii Brick! Ustalar bir el atin... Ne yaptiysam olmadi. Birileri beni öldürmeden yardım edin grinning smiley
02 March 2011 17:46
Kardeş kimse kimseye ezik demiyor da şimdi sana ellerinden geldiği kadar yardım etmeye çalışan insanlara taş atmak laf sokmak neden onu anlamadım ben. Sonuc olarak sen bu ınsanlara guvenmıssın kı problemın hakkında yardım ıstemıssın onlarda kendlerınce sana yardımcı olmaya calısmıslar. Köprüyü geçene kadar hocam , köprü geçildikten sonra ezik mi oluyor bu insanlar.

Re: [Cozuldu]Wii Brick! Ustalar bir el atin... Ne yaptiysam olmadi. Birileri beni öldürmeden yardım edin grinning smiley
03 March 2011 08:15
1. Biri salaklık yapıp makinesini brick etti diye kimse kimse ile nand dump'ını falan paylaşmaya mecbur değil.
2. Herkes her sorunun / problemin çözümünü bilmekle, her soruya / probleme cevap yazmaya mecbur değil.
3. Burası insanların her sabah belli bir saatte gelip, belli bir saatte çıkmak zorunda olduğu bir işyeri falan değil!!!!

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
10 March 2011 19:41
.

2 kez düzenlendi. En son 03/11/2023 22:28 tarihinde omer1615 tarafından düzenlenmiştir.
10 March 2011 19:44
.

1 kez düzenlendi. En son 03/11/2023 22:29 tarihinde omer1615 tarafından düzenlenmiştir.
10 March 2011 19:49
Bu kadar alıngan olma.

Forumu açtığında en alta bir bak bakalım, kaç konu kaç mesaj var. Herşeyin en başında biz yedek alın şunu yapmadan yedek alın diyor muyuz diyoruz... EEeeee sorun burda kimde?

Bağcıyı mı dövelim üzüm mi yiyelim ne yapalım?
10 March 2011 22:09
.

2 kez düzenlendi. En son 03/11/2023 22:28 tarihinde omer1615 tarafından düzenlenmiştir.
11 March 2011 00:35
Kendimizi bir şey sandığımız yok, hiç bir yerde böyle bir iddia da ortaya atmadık.

Neyse, Mart 2009'da wiihacks'e üye olmuşun, oradan edindiğin bilgi ile brick edip, yine oradan da çözümünü bulmuşsun.

[www.wiihacks.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
22 July 2012 02:25
Ne yani bukadarmi?
Turkmiletinin yaptigi tek şey karsilikli kapisma,sonuc ne abicim sonuc aciklayin çözüldü ama nasil ne oldu ben anlamadim.
22 July 2012 08:06
@prof : siz hala birkaç kişinin yaptığı davranışı türk milletine yıkıyorsunuz, yapılan yanlış ya da değil, bunun türk milletiyle, alışılagelmiş göbekli türk erkeğiyle hiç bir ilgisi yoktur. Heryerde görüyoruz, klasik türk insanın 40 davranışı, türk kası, vs. Bu böyle devam etmemeli. Kendi milletini kendi yeren bir millet mi olalım??
22 July 2012 18:42
Evet adirakun,yine birTurk klasigi elsetiriye kapaliyiz karsi ataga geciyoruz,
kardesim netice lazim netice,
Burada bilgi paylasmali hatalarimizi soyleyip birdaha o hataya baskalari ve bizler tekrar dusmemeliyiz.
Saygilar.
22 July 2012 19:04
sen niye hala birkaç kişinin davranışını bütün türk milleti yapmış gibi yorumluyorsun ki? Bütün türkler kavgacı mı, hepsi kaba mı yani?
Bir de konuda bir katkım ya da zararım var gibi beni eleştirmişsin galiba, bir de eleştiriye kapalı olmuşum?? Ama ben eleştriye kapalı olduğumdan bütün türkler de eleştriye kapalı. Evet anladım şimdi.
22 July 2012 20:58
Neyse sayende yanlislarimi gördüm,Özürdiliyorum senden ve seningibilerden ayrica rahatsiz ettigim forum kullanicilarindan.
haa bu arada seninle tartisirken wii yi kurtardim brick ten cözüm nand-formatter deyil SettingEdit altaki forumda aciklamislar nasil yapilacagini insallah link vermek yasakdeyildi.
[www.wiihacks.com]
iyi geceler Hayirli ramazanlar.
22 July 2012 21:15
Ben de sana da Hayırlı Ramazanlar dilerim.

1 kez düzenlendi. En son 22/07/2012 21:16 tarihinde adirakun tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!