Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

BannerBomb 2.00 (4.2 system menu)

Gönderen yirmiuc 
BannerBomb 2.00 (4.2 system menu)
05 October 2009 12:08
Comex geliştirdiği Bannerbomb ‘un yeni sürümü sadece Wii System Menu 4.2 ile uyumlu olarak yayımladı. Kullanıcıların test edip sonuçları ve yaşadıkları tecrübeleri BannerBomb web sitesine rapor olarak yollamalarını istedi.

TALİMATLAR
============
1) Bir SD kart al. Eğer içinde daha önceden oluşturulmuş “private” klasörü varsa bunu “privateold” şeklinde ismini değiştirin.
2) “abd6a_v200.zip” dosyasını indirin ve SD kart üzerine açın.
HackMii installer indirin. SD kart köküne, installer.elf dosyasını kopyalayın ve boot.elf olarak yeniden adlandırın.
3) SD (menüde) için SD kart simgesine basın. Bu menü (4.x) son sürümlerde vardır. Sonra SD kartı takın. Ekrana boot.dol/Elf yükleme şekilnde bir pop up gelecek veya sistm donma yaparak kitlenecektir.
4) Eğer pop up dialog kutusu geldiyse talimatları izleyin ve sitedeki anketi doldurun. Eğer bazı problemlerle karşılaşırsanız diğer versiyonlarla denemeden sitedeki anket bilgilerini okuyunuz.
5) Dialog kutusu gelmeyip donma yaparsa başka bir versiyon deneyiniz.

CHANGLOG v2.00
==============
Wii Menü sürüm 4.2 ile uyumludur.

indir : (1)

yirmiuc.com

Re: BannerBomb 2.00 (4.2 system menu)
12 October 2009 23:32
selamlar.
wii konusunda henüz acemiyim.
kısacası;
yanlışlıkla wii ye 4.2 update i yaptım. bu anlatılanları yapabilirim fakat daha tecrübeli olan arkadaşlardan deneyen var mı acaba!!
bunu yaparken herhangi bir hatam ile wii nin brick olma ihtimali nedir!
Re: BannerBomb 2.00 (4.2 system menu)
13 October 2009 05:34
Güvenle kullanabilirsin, bu exploit'ler (twilight hack, indiana pwns, smashstack, bannerbomb) wii'nin ppc işlemcisi üzerinde çalışıyor. Dikkat etmen gereken bu exploit'i kullanarak ne çalıştırdığın, neler yaptığın, bunlar hangi ios'ları nasıl modifiye ediyor falan... 4.2 için Trucha bug restorer'ın değiştirilmiş bir hali kullanılabiliyormuş, ben henüz detaylarına bakamadım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!