Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii softmode yardım

Gönderen memisaydin 
wii softmode yardım
01 March 2013 13:05
softmode kurdum herşey tamam fakat hangi tür oyun dosyaları çalışıyor.

.iso mu hangisi :s

Re: wii softmode yardım
01 March 2013 13:46
Öncelikle soft mod rehberindeki tüm işlemler tamamsa, yani hbc channel varsa, wiinize kuracağınız veya sd karta yükleyip hbc üzerinden çalıştırabileceğiniz cfg usbloader veya wiiflow isimli uygulamalarla hdd ye atacağınız oyunları oynayabilirsiniz.

Oyunları atmak için indirdiğiniz iso uzantılı oyunları wiibackupmanager kullanarak primary olarak bölümlenmiş ve fat32 (tavsiyemdir) 32 kb. ayırma birimi olarak formatlanmış (EaseUS Partition manager ile yapabilirsiniz) usb hdd nize veya büyük kapasiteli bir usb flash belleğe atmalısınız.

Wiibackupmanager'i bilgisayarınıza indirip kurun, program çok zor değil biraz kurcalarsanız yaparsınız program iso uzantılı oyunları wbfs uzantılı olarak hdd içerisindeki wbfs klasörünün içine atacaktır.

Sonra wiinizin arkasında kenara yakın olan usb portuna hdd veya usb belleği takacaksınız ve cfg usb loader veya wiiflowu açarak oyunları listede görebilirsiniz. Burada şu önemli wii her hdd veya usb belleği desteklemez. Bunu artık deneyerek göreceksiniz. Şansınıza belki destekler. Bir ara uyumlu aygıtlara ilişkin liste vardı ama şimdi bulmam imkansız.

1 kez düzenlendi. En son 01/03/2013 13:47 tarihinde hidden tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!