Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii update (Güncellemeyi) kapatma

Gönderen akademi51 
Wii update (Güncellemeyi) kapatma
02 November 2012 10:37
Wii update (Güncellemeyi) kapatma Bu işlem nereden nasıl oluyor bilgi lütfen

1 kez düzenlendi. En son 02/11/2012 18:13 tarihinde akademi51 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wii update (Güncellemeyi) kapatma
09 November 2012 19:54
priiloader yukleyeceksin,versiyonuna uygun hacks. ini dosyasini sd kartda apps icinde priiloader klasorune atacaksin, priiloader da hacks ayarlarina girip disk kanalindan ve internetten update i kapatacaksin

10 November 2012 07:36
dedezade aciklaman dan dolayi cok tesekkürler.Ama priiloader nerden yükleyecegimize de yazsaydin cok daha iyi olurdu ayrica bu Wii update (Güncellemeyi) kapatma resimli anlatsaydin da cok cok daha güzel olurdu.
10 November 2012 10:56
konu ile alakası yok biliyorum ama tuzruhuna ne oldu grinning smiley

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
11 November 2012 15:46
[www.wiidewii.com] burdan bakabilirsin, bu arada biraz ter atin kosun, bakin , forumda hersey mevcut o kadar da belesci olmayinsmiling smiley priiloader kurduktan sonra programa girip soyle bir gezinirseniz zaten her seyi gorursunuz, bunun icin rehbere gerek yok gerci zaman da yok

19 November 2012 17:50
Wii sistem update'inden bahsediyorsanız internet bağlantısını kesersiniz olur biter tongue sticking out smiley

Oyunlardaki update'lerden bahsediyorsanız USB Loader kullandığınızda update gibi bir zorunluluğunuz olmuyor.

Diskten oynayacaksanız softmod var ise Neogamma programı, yoksa diske yazmadan önce gerekli bir program var imini hatırlayamadım şimdi yazmadan önce ISO dosyasına müdahale edip güncelleme bölümünü uçurabiliyorsunuz. Pree/Priiloader'da ise Dedezade açıklamış zaten.
19 November 2012 23:16
Tuzruhu hocam,bahsettiğin program wii backup manager olsa gerek. Oyunlardaki update partition'unu çıkarabiliyor.

04 January 2013 17:00
Tuzruhu
Wii sistem update'inden bahsediyorsanız internet bağlantısını kesersiniz olur biter tongue sticking out smiley

Oyunlardaki update'lerden bahsediyorsanız USB Loader kullandığınızda update gibi bir zorunluluğunuz olmuyor.

Diskten oynayacaksanız softmod var ise Neogamma programı, yoksa diske yazmadan önce gerekli bir program var imini hatırlayamadım şimdi yazmadan önce ISO dosyasına müdahale edip güncelleme bölümünü uçurabiliyorsunuz. Pree/Priiloader'da ise Dedezade açıklamış zaten.
Teşekkürler bu bilgi için, bizim wii de softmodlu ve udraw içinden çıkan oyunu takınca güncelleme uyarısı çıkmıştı ben de ne yapacağım diye araştırıyordum. Meğerse Neogamma dan çalıştırmak kadar basit bir yöntemi varmış. Keşke forum daha düzenli olsa hiç bilmeyenler iççin aradığınız sorunun cevabını bulmak çoz zahmetli oluyor..
04 January 2013 17:18
Forum aslında düzenli ama o kadar çok konu var ki en can alıcı konu sürekli açılan aynı sorunları içeren konular yüzünden alt sıralara geriliyor. Eee haliyle herşeyi de sabit yapamıyoruz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 62
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!