Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Donky Kong Country Returns update istiyor yapayım mı ?

Gönderen sweden 
Donky Kong Country Returns update istiyor yapayım mı ?
06 December 2010 18:37
wiikey 2 chip im var. Donky Kong Country Returns update istiyor yaparsam ne kaybederim ? bir sorun çıkar mı ?

Re: Donky Kong Country Returns update istiyor yapayım mı ?
06 December 2010 18:57
Softmod yapman zorlaşır, başka da bir şey kaybetmezsin... (Hali hazırda 4.2'deydin galiba.. çipinin region free özelliği zaten gitmiş durumda)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
06 December 2010 18:58
evet aynen öyle, zaten softmode kendim yapmıcam yaptırıcam. yapan kişi düşünsün dostum inan uğraşmaya vakit ayıramam grinning smiley
06 December 2010 19:06
oyunu tam 3 defa indirdim ilk ikisi bozuk cıktı.

ücüncüde nihayet oldu

az öncede iki defa update etmem gerekti grinning smiley

nihayet oyunu açtım ohh ya saolun grinning smiley
06 December 2010 19:15
Softmod yapman zorlaşır, başka da bir şey kaybetmezsin... (Hali hazırda 4.2'deydin galiba.. çipinin region free özelliği zaten gitmiş durumda)

ps: softmod yapmanın zorlaşmasını da yabana atma, günün birinde sürücün arızalanırsa softmod yapabilmek için sürücüyü değiştirmen gerekir zira 4.2 üstüne softmod için hep oyun kullanılıyor bu da sürücünün sağlam olmasını gerektiriyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
06 December 2010 19:22
dostum dogruda öyle bişi olursa da adam softmode yapana kadar idareten iki dakkalıgına başka bir sürücü taksın artık smiling smiley

zaten cok zaman gecmeden softmode yaptırcam khalkedon'a, 500 gb usb hdd aldım bile smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 06/12/2010 19:57 tarihinde sweden tarafından düzenlenmiştir.
06 December 2010 19:27
Senin tercihin pek tabii, başkasına yaptırırsan bir problem yaşamazsın.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!