Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Soft Mod hakkında

Gönderen gokhan1944 
Wii Soft Mod hakkında
12 December 2010 16:39
Selam, Gökhan ben, Ankara`da öğretmenım, Belki yanlış yere actım konuyu lutfen mazur görün. Teknoloji bilgim çok fazla değil.
Ankara`da yaşıyorum. Wii`mi Khalkedeon a gönderme durumum var. Orjinal Oyunlar çok pahalı.
Ama önce sorayım dedım, Ankara`da bu işi yapan var mı?
Bir de soft Moddan sonra USB`den zahmetsiz oyunları acabılıyormuyuz?
Soft Mod sonrası makınanın oalsı bır banlanma gıbı bır durumu soz konusu olur mu?

1 kez düzenlendi. En son 12/12/2010 16:40 tarihinde gokhan1944 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wii Soft Mod hakkında
12 December 2010 17:18
Ankara'da yok sanırım.Kendinizde yapabilirsiniz aslında.Softmod sonrası sorusuzca oyun oynayabilirsiniz fakat Wii'niz yeni ise DVD'den oyun oynamak mümkün değil.Yeni Wiilerde yeni board(D3-2) kullanılıyor bu yüzden oynayamıyorsunuz.Fakat Hard-disk ile sorunsuzca oynayabilirsiniz.Softmode sonrası herhangi bir banlanma söz konusu değil.Online oyunlarda bile sorun çıkmıyor.Yanlız tek sorun softmode sonrası Update yani güncelleme yapmamanız lazım.
Wii versiyonunuz 4.3'ten düşük ise [www.wiidewii.com] adresinden softmodu kendinizde yapabilirsiniz.4.3'ten büyük ise [www.wiidewii.com] adresinden softmode yapabilirsiniz.Wii versiyonunuzu Wii Settingsten öğrenebilirsiniz.
12 December 2010 17:26
VErsiyonum 4.3E bunun için İndiana Jones şart galiba. Ne kadar büyük bir firma gibi görünse de insan güvenemiyor. Khalkedeon a gönderen arkadaşlar var ise bir kaç tavsiye yazarlarsa sevinirim.

1 kez düzenlendi. En son 12/12/2010 18:18 tarihinde gokhan1944 tarafından düzenlenmiştir.
13 December 2010 08:29
Khalkedon işinin ehli rahatlıkla güvenebileceğiniz bir dükkandır. Çekinmeden gönderebilirsiniz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!