Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

preloader

Gönderen dedezade 
preloader
02 October 2009 07:17
arkadaslar oncelikle sukur kavusturana diyim ....uzun zamandir sizi ariyorum neredesiniz yavsmiling smiley
dun hb browser i actim ve update yaptim hbc yi de update yapti simdi preloader dan hbc acilmiyor ne yapmam lazim

Re: preloader
02 October 2009 07:35
Selam dedezade hoşgeldin, preloader kullanmadığım için ben yardımcı olamayacağım kusura bakma.
02 October 2009 09:19
En mantıklısı preloader'ın güncellenmiş halinin çıkmasını beklemek.
Ya da misal benim programım olan Crazy Intro'yu kullanabilirsin, konfigürasyon dosyasında HAXX olan yeri J0DI yaparsan açılışta yeni homebrew channel'ı kısa yoldan açmak için kullanabilirsin.

[www.tepetaklak.com]
[www.wiibrew.org]
05 October 2009 11:51
system neu 4.2 için preloader 0.29 un ini dosyasını güncellemeniz yeterli olacaktır.
buradan indirebilirsiniz
05 October 2009 12:13
@yirmiuc
Preloader'ın ini dosyası ile olmuyor sanıyorum... HAXX title id'sini açmaya çalıştırdığı için yamuluyor... Homebrew channel'ın title id'si JODI oldu...

Ama elemanın birisi preloader'ın kendisini yamamış, onunla olur : [www.tehskeen.com]

Ben açıkçası pek anlamıyorum reset tuşuna basıp wiimote'la o kadar uğraşıp homebrew channel'e girmenin anlamını... banner brick falan yersen anlarım da... ki banner brick bile olsa dediğim gibi Crazy Intro veya benzeri programlarla homebrew channel'ı preloader içerisinden açmak her zaman mümkün.
05 October 2009 21:24
crazy intro yu nasil yukliyicez
05 October 2009 21:31
[www.tepetaklak.com]

# Arşivden çıkanları sd kartına boca et
# Açılışta reset tuşuna basılı tutup preloader'a gir
# Settings'i seç
# "autoboot" seçeneğini "file" yap
# "return to" seçeneğini "systemmenu" yap
# CrazyIntro.dol dosyasını preloader'ın "install/load dol File" seçeneği ile yükle
# wii'yi reboot et.

sd kartında crazyintro dizininde crazyintro.xml diye bir dosya olacak, o dosyayı düzenleyerek kısayollarını ayarlayabilirsin, homebrew channel için olan HAXX'ı JODI yapman gerekecek mesela...

crazyintro klasörünün altında bir iki tema var, temayı da crazyintro.xml içerisinde ayarlıyorsun.

Aşağıda daha detaylı bilgi var.
[www.wiibrew.org]
05 October 2009 21:39
# Arşivden çıkanları sd kartına boca et
diye yazmissiniz dosyada dol uzantili dosya cikti bunu direk sd kartin icine mi aticaz yoksa boot.dol yapip hbc ye mi aticaz
05 October 2009 21:45
arşivi sd karta açıcaksın, herhangi bir dosyanın ismini değiştirmene gerek yok. o dol dosyasını preloader'a autoboot dosyası olarak ekleyince preloader açılışta onu çalıştırıyor...
31 October 2009 16:06
preloader da menu hack e girdigimde sistem menu hacks for your sistem menu versiyon (v450)were found no diye bir hata veriyor preloader ios 60 da calisiyor bundanmidir acaba yada bunu nasil duzeltirim
hacks.ini guncel verssiyonu yuklu

1 kez düzenlendi. En son 31/10/2009 16:28 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
31 October 2009 20:30
4.0 ve 4.1 için IOS 60 seçimi normal... Bu zaten preloader'ın çalışacağı IOS'u belirlemiyor, menünün çalışacağı ios'u belirliyor, diğer türlü olsaydı makineyi brick etmek çok kolay olurdu.

sistem menu 250 diye bir hata duymadım hiç, eğer "Couldn't find any hacks for System Menu Version:VXXX" (XXX yerine senin menü versiyonunu koy) hatasını veriyorsa hacks.ini dosyanda problem vardır.

ps: mesajı çoktan yazdım ama makinede abuk bir hata çıktı bir türlü postalayamadım yazdıklarımı... anca gönderiyorum
31 October 2009 22:48
mesaji duzeltmistim ama sen daha once once gordun herhalde sistem menu hacks for your sistem menu versiyon (v450)were found no
diye hata veriyor
ayrica arkadasa hbc kurdum 4.2 versiyona ve preloader yukledim ios 70 de menu acilmadi bende ios250 ayarladim menu acildi bu secimlerde bir sakinca varmi ayrica preloader ile bir problemde yok

benim sorunu bi cozsek cok iyi olacak hack dosyasini defalarca yeniledim
12 December 2009 07:19
hele sukur preloaderin neden duzgun calismadigini buldum haftalardir ugrasiyordum
problem sd karttaymis daha dogrusu sdhc destegi yokmus(agalarda soylemedi) 1gb lik sd kart taktim duzgun calisti
neyse rehber yapma zamani geldi
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!