Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

R4 Firmware Yardım

Gönderen DEMIGOD 
R4 Firmware Yardım
28 April 2011 08:29
r4 kartımın güncellemesini yapayım dedim saatlerce uğraştım olmadı. loading ekranı geliyor takılıp kalıyor sayısız fw denedim olmadı. ne yaptım ise olmadı.
acep benim r4 çakmamı? eğer sende r4 kullanıyorsan bana dosyalarını upload edermisi? yeni oyunların hiç biri açılmıyor.kafayı yicem.

1 kez düzenlendi. En son 06/05/2011 08:43 tarihinde DjarumBlack tarafından düzenlenmiştir.

Re: DjarumBlack yardım..
06 May 2011 08:43
Ben AceKart kullandım malesef R4 firmware konusunda çok bir bilgim yok ama eğer bu dediğin problem oluyosa kart muhtemelen çakma R4. Bir de hangi konsol kullanıyosun ? DS mi DSi mı ? DSi ise farklı bir işlem lazım daha önce anlatmıştım.

Re: DjarumBlack yardım..
16 May 2011 14:54
nds lite. ace kart ucuzladımı ?
Re: R4 Firmware Yardım
19 May 2011 21:57
Klonları ucuz. Fakat orjinali hala pahalı. Klon kartlara da orjinal firmware yüklenebiliyor eğer iyi bir klonsa.

23 May 2011 11:03
demigod

bu link istediğin dosyalar mevcut.

kartın kök dizinine kartı biçimlendirdikten sonra at bunları oyunlarınıda bunları attıgın ana dizine at . sorun çıkarsa r4 e taktığın micro kart ı deiştirip dene.

[www.dosyaupload.net]
24 September 2011 14:45
linkler silinmiş tekrar yüklermisin.
28 September 2011 19:13
[www.r4i-sdhc.com]
burdan kendininkine uygun olan dosyayı indir moonshell2 turu bir klosörede oyunları at tamam tabiki sd nin köküne atıcaksın hepsini

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!